Zuzanna Szadkowski

8,4
1 242 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuzanna Szadkowski

Szczególnie zabawna była scena kiedy zaczęła mówić do Chucka po polsku :)

izaguziuk_2

a kiedy to było?
tzn, w którym sezonie, odcinku, jaka sytuacja?
może pamiętasz? :D
bo ja nie kojarzę tego ...

xxxAnetkaa99xxx

Jasne odc 9 s2 tylko nie pamiętam która min. Blair & Chuck są razem i pytajA dOROTE O Blair

izaguziuk_2

19

















\\\\\

izaguziuk_2

odc 19 sezon 2 minuta 20 sekund 34 :]









...

izaguziuk_2

Ej dokładnie jaki to był epizod. Próbowałam ten 19-nasty sezon 2 - nie było nic takiego w pierwszej minucie. Ale wiem , że był jakiś odcinek że Blair gdzieś poszła na imprezę i Serena razem z Chuckiem się pytali Doroty gdzie jest Blair a ona gadała po polsku.

Dajcie wszystki epizody gdzie Zuzanna Szadkowska mówiła po Polsku

alexz_88

Według mnie w ciągu tych dwóch sezonów to był jedyny moment, natomiast oglądając całość można zauważyć sporo polskich akcentów. Jak ktoś już wcześniej napisał cały odc19 sezonu 2 był taki polski :)-> były pierogi i Warszawa , a moment kiedy Serena i Chuck pytają Dorote o Blair tz dokąd poszła chyba jest REWELACYJNY a polski brzmi tak egzotycznie ;P

izaguziuk_2

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=13949&b=1#cytat

izaguziuk_2

Ja to myślałam, że to coś się z filmem stało, ale dopiero potem się skapnęłam, że to tak miało być :)

dominika79

ja też myślałam, że to jakaś pomyłka ;)
i fajne było jak Blair do niej powiedziała szybko. ;)

monua

Właśnie, ten moment był boski
I don't care what you and Mr. Chuck think, go. Szybko (czy coś takiego powiedziała Blair).

izaguziuk_2

Bardzo fajnie, ze w amerykanskim serialu jest cos na temat Polski, moze sie nim zainteresują? :)
xo. xo.

nati098

hahaha xD nie no nie moge z tego xD
"Zwariowałeś gówniarzu..." jak to zabrzmiało :P

maniok22

Tak , to bylo zabójcze :D

"Zwariowałeś gowniarzu? Ja pracuję dla Miss Blair nie dla ciebie. Co ty sobie wyobrażasz ?! Że mnie kupisz? "
Normalnie leżę pod stołem xD

Ale wogóle ten odcinek był taki wyjątkowo polski.
Ach , Chace jedzący polskie pierogi ^^

cafekko

czysta polszczyzna :) nie zapomniała kobitka skąd jest :)

maniok22

To zajebiaszcze było;). Manhattan, bogacze, w ogóle inna bajka i nagle czysta polszczyzna "zwariowałeś gówniarzu", też się uśmiałam;D

izaguziuk_2

Ten moment jest po prostu świetny:) Nawet kilka razy go obejrzałam hihi

synthia

Właśnie obejrzałam ten odcinek;)
Usmiałam sie z tych pierogów,ale jak dobrnełam do przemówinie doroty to umarłam!Dawno tak sie nie uśmiałam! Genielne to było!

izaguziuk_2

Dopiero obejrzałam ten moment i nie mogłam ze śmiechu. Wyszło to świetnie. Zresztą wszystkie polskie akcenty w tym odcinku są genialne:)

aga_cubafeliz

To dopiero promocja !!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones