Zoe SaldañaI

Zoë Yadira Saldaña Nazario

8,0
45 738 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoe Saldaña

Moim zadaniem większość po obejrzeniu AVATARa dała jej jak najwyższą oceną
z tego względu, że tam świetnie zagrała. Ale czy można ją porównywać z
Meryl Streep czy Heleną Bonham Carter etc.? Większość pewnie nie zobaczyła
jej talentu w większości filmach a ocenia ją po jednym filmie, który
obejrzał z jej repertuaru. Moim zdaniem powinna być na TOP ale na pewno nie
na 1 miejscu. O wiele bardziej cenie talent innych aktorów. Od razu
podkreślam, że to tylko i wyłącznie moje zdanie. Pozdro:)

użytkownik usunięty
MovieManiakHorror

Nie tylko twoje. "Ale czy można ją porównywać" - to zabronione nawet. Ludzie opanujcie się, jeśli chcecie głosować na nią jako Miss to gdzie indziej, tu oceniamy jej gre aktorską, filmy z jej udziałem.

użytkownik usunięty
MovieManiakHorror

Ja jej dałem 8, bo dziewczyna już dawno temu pokazała, że grać umie, a rolą w "Avatarze" (jedna z najlepszych ról kobiecych 2009 roku) udowodniła, że moje 8 nie było wcale na wyrost. I tak wypadnie niedługo z pierwszej dziesiątki, psychofani Streep już się o to postarają.

Czyli fani Avatara postarali się nie tylko o wywalenie z podium Ojca chrzestnego, ale i wielu wybitnych aktorek.
Współczuję gustu

MovieManiakHorror

Jstem fanem "Avatara" ale pierwsze miejsce?! Jezu Chryste! Co to ma niby być? A gdzie "Ojciec chrzestny", "Zielona mila" i inne filmy z fabułą?
"Avatar" był fajny i pobudzał wyobraźnię, ale do jasnej ciasnej, w filmach liczy się też fabuła! To strasznie smutne jak te dzieci, siedzące ciągle przed monitorem jarają się jakimś filmem i odwalają coś takiego! Czy one rozumu nie mają?! No dobra, fajny film ale co z tego? "Avatar" jest poprostu czymś w rodzaju komputerowego "Crysisa." A jak wiadomo "Crysisowi" daleko do, np. "Mafii."

MovieManiakHorror

naprawdę nie rozumiem, jak można kogoś po jednym czy dwóch filmach oceniać? bywa tak, że w jednym filmie na przykład aktor jest świetny, a w następnym daje zupełną plamę i gra jak deska. sama Zoe nie oceniłam. oglądałam dwa filmy z nią, i nie jestem pewna co do tego, kogo grała w Niecnych uczynkach, a po imionach bohaterów niestety nie poznaję. dziś widziałam Avatar i na świeżo mogę stwierdzić, że Saldana świetnie zagrała :))

MovieManiakHorror

Na razie po dwóch filmach ma u mnie 7. Wiadomo jakich:)

MovieManiakHorror

To jest rzeczywiście przegięcie. Zaraz wszyscy co brali udział w Avatarze (kompozytorzy,aktorzy,montażyści, itp. itd.) będą w top 100 na pierwszym miejscu. Ludzie! Paranoja! Jeszcze Sam Worthington który zaczynał od "Facetów w butach" przegonie Roberta DeNiro pozostałych gigantów, a już jest na 14 miejscu!

Jackobek

taka kolej żeczy na miejsce starego przychodzi nowe..czy to aż tak was nurtuje???świat się zmienia i ludzie też,czas sciągnąc klapki z oczu i zacząc poszeżac horyzonty..

emm79

po prostu brak słów... Tak samo naturalną kolei rzeczy jest uczyć się ortografii za młodu, a nie wypisywać górnolotne dyrdymały.

martinez88

http://www.znp.ca/PDF_documents/Potyczki_z_Ortografia.pdf pomyliłes stronki chyba

Jackobek

Chciałbym zauważyć, że nad stworzeniem filmu pracuje ogromna liczba osób,
gdzie każda z nich musi wykonać swoją pracę idealnie, a po połączeniu tego
wszystkiego powstaje taki "Avatar". Więc nie ma się co dziwić, że choćby o
Zoë mówi się jako o jednej z najlepszych aktorek wszech czasów. Co prawda
jest to opinia na wyrost, ale z pewnością była to jedna z najlepszych (o
ile nie najlepsza) ról kobiecych odegranych w 2009 roku.

"Jeszcze Sam Worthington który zaczynał od "Facetów w butach"..."
To gdzie aktor zaczynał nie ma chyba większego znaczenia. Gdzieś trzeba w
końcu zacząć...

MovieManiakHorror

Mi tam sie podobało jak grała w Terminalu ;)
Nie była to jakaś wielka rola życia ale grała ciekawie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones