Zoe SaldañaI

Zoë Yadira Saldaña Nazario

8,0
45 700 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoe Saldaña

Kiedy zobaczyłem zdjęcie, wydawało mi się że jej twarzyczkę to skądś kojarzę... Ale chyba mi się wydawało... Grała ona kiedyś w jakimś filmie z Ice Cube'em?

Jeżeli nie, to widziałem ją tylko w kasowym dziele Cameron'a - AVATAR'ze i nie bez powodu Neytiri jest moją ulubioną postacią :). Ona zagrała genialnie! Młoda (to kumuluję w sobie wiele cech), niezwykle mądra dziewczyna (Neytiri ma 18 lat, dla nieobeznanych), która zakochuję się w "Człowieku Nieba" i przeżywa pierwszą wielką i prawdziwą miłość. Jej mina, emocje jakie pokazała, kiedy okazało się że Jake jest "zdrajcą"... Tego słowa nie opiszą... Od razu zamknę buzię hejterom, film robiono zgrywając twarze aktorów, którzy najpierw grali, na komputer, więc każdy wyraz twarzy Neytiri, był dziełem wyłącznie Pani Zoe. Dodatkowo była to kobieta odważna, silna i zdecydowana, a zarazem miła, otwarta i łagodna. Jeszcze ten akcent Na'vi... Moim zdaniem Neytiri to jej rola życia... Chociaż nie wiem czy mogę tak powiedzieć, jeśli tylko tam Panią Zoe widziałem :P.

Dodam że jest to aktorka, niezwykle zaangażowana w swoje role. Do AVATAR'a uczyła się sztuk walk, jazdy konnej i strzelania z łuku. Dodatkowo pamiętała imię swojej "Matki" (Mo'at) i Ikrana (Seze). A jej ulubionym stworem z Sci-fi jest E.T. ^^.

andrzej_goscicki

Dobra, zobaczyć aktora na filmie to co innego. Ma niemalże nieskończoną ilość prób, wiele dubli i w ogolę zanim film trafi do obiegu, wiele można zmienić. Zobaczyłem Panią Zoe na castingu... Od razu powiedziałem: "TO jest aktorka!". Poważnie... Ktoś kto uważa że ona nie ma umiejętności aktorskich, powinien odkleić się od takich osób jak Al Pacino, czy Tom Hanks, bo to są jednostki wybitne.

Zoe jest prawdziwą aktorką! Ona naprawdę ma talent! Niewielu jest ludzi takich jak ona, którzy tak potrafią zagrać emocje. Ona płacze na zawołanie!

andrzej_goscicki

*facepalm*

Ja naprawdę napisałem "Panie"? Trzeba odstawić dragi...

andrzej_goscicki

To chyba miłość:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones