Zbigniew Zamachowski

7,7
42 693 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Zamachowski

Wszystko zaczęło się od sprofanowania przez tego pana legendarnej i ważnej dla Polaków postaci Wołodyjowskiego. Potem ten Zamachowski dobił mnie rolą w Wiedźminie.
Od tego czasu leci na łeb na szyję, na razie zatrzymał się na sprowadzeniu swojej bytności celebryckiej do opowieści o seksie o poranku.

Jordan66

gdyby stał pod spożywczakiem na mojej dzielni to dołozyłbym mu 50 gr na wino.

Ralph_S_

ale nie stoi i raczej on Tobie mógłby dołożyć, więc daruj sobie takie głodne komentarze ;)

lia_13

myślę że ja jednak mu ;)

Ralph_S_

nie będę się tutaj sprzeczać bo danych mi brak, jednak nie wydaje mi się aby osoby majętne przesiadywały na filmwebie.

lia_13

na pewno nie przesiadują w pracy od rana do wieczora jak klasyczni zrywacze bawełny ;) jeszcze jedno, strasznie kocham kino . Pozdrawiam ...

Ralph_S_

Nie zrozumiałeś mnie. Oczywiście, ze nie przesiadują w pracy całymi dniami. Dysponując ogromem wolnego czasu podróżują po świecie, realizują swoje liczne pasje w realu, chodzą do kina i tam oglądają filmy, nie zaś czytają o nich na filmwebie. No i przede wszystkim nie chwalą się swoim bogactwem deprecjonując dokonania oraz status majątkowy innych ludzi tak jak ty to zrobiłeś. Kochasz kino? Idź do kina, bądź pisz na temat dokonań artystycznych danego aktora. Albo i doczytaj sobie na pudelku na temat zarobków Pana Zamachowskiego, bo chyba nie jesteś w temacie, skoro uważasz, że potrzebuje 50 groszy od Ciebie ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
punks1989

a Tobie o co chodzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Jordan66

Akurat jego rola w Wiedźminie była całkiem niezła, on pasuje do Jaskra

Kelokus

Ale czy Jaskier pasuje do niego ?

użytkownik usunięty
Kelokus

A to Pan Jaskier zamieniać raczył się w kartoflołaka, proszę Pana? Bo najwyraźniej nie doczytałem. Pozdrawiam serdecznie.

haha dokładnie ;P nie wiem kto po przeczytaniu książki mógłby powiedzieć że Zamachowski pasował do roli Jaskra ;D przecież umarłam jak zobaczyłam co zrobili z Jaskra x) Dla mnie totalne nieporozumienie

Jordan66

zdradził żonę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones