Zbigniew Buczkowski

6,8
15 337 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Buczkowski
Gajowy_w_akcji

ja polubiłam od czasu seriali dom, 13 posterunek, Graczykowie. Sympatyczny i świetny aktor, nie wiem czemu się go naród czepia że kiepski z niego aktor super on jest, jako człowiek, jako aktor, i jego gra aktorska.

kinomanka_13

Zawsze się jakieś marudy znajdą:) Zbysio fajny jest!

Gajowy_w_akcji

zgadzam się nieraz są czepliwi nie wiem dlaczego.

kinomanka_13

No ja też:) Taki ten obecny świat...

Gajowy_w_akcji

Jego gra aktorka jest słaba, ale przez jego specyficzność często nie zwraca się na to uwagi. Sympatyczny gość. Lubię pana Buczkowskiego :)

Gajowy_w_akcji

Patrząc po nicku można by przypuszczać że ulubionym filmem z udziałem Z. Buczkowskiego jest dla Pana "Rykowisko" :)

Sarna_WCH

Szczerze mówiąc w tym przypadku mam innego faworyta:)

Gajowy_w_akcji

miałam okazję być na spotkaniu z Panem Buczkowskim w tym roku w Międzyzdrojach i jest bardzo życzliwy, przyjazny do ludzi i zaśpiewałam z nim ,, Pieski małe dwa " bo odgadłam tytuł piosenki, do dziś jestem przeszczęśliwa że zaśpiewałam z Panem Buczkowskim i zapytałam się czy zamierza nagrać płytę bo były pytania a on mi odpowiada na to ,, z Panią " podpisał dla mnie i dla mojego taty autografy.

kinomanka_13

Fajnie, widzę, że naprawdę żyjesz światem filmowym. a Zbysiu fajny jest. Lubię z nim Świętą wojnę - bardzo zabawnie tam zagrał

Gajowy_w_akcji

tak Pan Zbyszek bardzo fajny, ale niestety nie żyje już filmem nie interesuje mnie już to od 4 lat musiałam zmienić zainteresowania z filmu to sprawa bardzo osobista i to długa historia dlaczego musiałam to zmienić. Od 4 lat interesuje się muzyką dzięki Ś.P Wodeckiemu ( Pan Buczkowski mówił trochę o Panu Wodeckim ) bo był z nim wywiad bardzo ciekawy, ale nie tylko to się przyczyniło do pasji muzycznej jeszcze przyczyniło się do tego ,, Jaka to melodia " i serial ,, Anna German " ( mam nadzieje że będzie wiele innych produkcji tego typu jak Anna German). Ale ja uwielbiam jeździć na spotkania autorskie, na spektakle po to tych dwóch wydarzeniach mogę podejść po autograf bo uwielbiam zbierać autografy żeby mieć po tych popularnych pamiątkę w formie autografu i zdjęcia z daną osobą wtedy jestem blisko nich tak się czuje, ja uwielbiam ludzi i cieszę się że mogę podejść do aktorów, piosenkarzy, piosenkarek po autograf, zrobić zdjęcie i powiedzieć kilka miłych ciepłych słów. Uwielbiam się otaczać ludźmi szczególnie dobrymi, serdecznymi, życzliwymi wiele aktorów byli dla mnie mili nie przypominam sobie żeby ktoś był dla mnie nie miły.

Gajowy_w_akcji

Zgadzam się co do słowa!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones