Zbigniew Buczkowski

6,8
15 381 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zbigniew Buczkowski

Facet idealnie nadaje się do ról "cwaniaczków ze stolicy".

piotrekbaranowski

Dokładnie tak! Zagrał kilka takich ról "cwaniaczków" lubiących robić szemrane interesy.
Szczególnie utkwił mi w pamięci np. w serialu "Dom" czy "07 zgłoś się" gdzie zagrał chyba w trzech odcinkach, w każdym inną rolę ale zawsze postać negatywną. Pamiętam też podobne role w "Wielkiej majówce", "Wyjściu awaryjnym" czy "Karate po polsku".

mario_marcys

Mam pytanie, on zagrał w takim polskim filmie takiego więźnia nie wiecia coto jest za film film jest nowy podkreśle z 2008 albo 2009roku.

mario_marcys

Mam pytanie, on zagrał w takim polskim filmie takiego więźnia, nie wiecie co to jest za film? podkreślę że film jest nowy z 2008 albo 2009 roku.

Oxygene

Rób swoje ryzyko jest twoje (2002) to ten film o który pytasz :-)

piotrekbaranowski

rzeczywiście jest świetny w rolach cwaniaczków.Chyba nie ma w Polsce aktora,który zagrał by lepiej takiego cwaniaka typowego:)
Mimo to nie zasługuje na miano dobrego aktora,bo dobry aktor zagra wszystko,a wszechstronności panu Buczkowskiemu brakuje.Tak czy inaczej lubie gościa.
pozdro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones