Xavier Dolan

8,4
7 245 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Xavier Dolan

Piszę z konta mojej koleżanki!
Xavier jest okropny i wygląda jak Justin Bieber!
Musiaąłm to napisać , naprawdę chłopak nie ma talentu, nie wiem co on tu robi wgl, kompletne beztalencie, robi kariere za ładną buźke, jak ja tego nienzawidze.

Gośka S.

roux_68

Bardzo mi przykro, że na Filmwebie wciąż jeszcze wypowiadają się osoby, w taki sposób jak Ty... Gdyby Twoja krytyka była choć trochę konstruktywna... Na jakiej podstawie oceniasz brak talentu u Xaviera Dolana? Co to za argumenty, których używasz? "kompletne beztalencie", "naprawdę chłopak nie ma talentu", "robi karierę za ładną buźkę"... Ok, wiadomo, trzeba szanować Twoje zdanie, niemniej jednak jeśli masz ochotę się wypowiedzieć miło by było gdyby miało to jakiś sens i skłaniało choć trochę do przemyśleń lub polemiki, która nie była by kaleką...
Nie spamuj tutaj. Idź na onet. Szkoda Twojego czasu, Gośko S.

roux_68

ograniczone i zazdrosne dzieciaki :D
jakie to smutne.

roux_68

piszę z konta koleżanki - hahaha.A mnie się podobają jego filmy,piękne zdjęcia i scenariusz który dotyka problemów które są mi bliskie-zarówno w pierwszym jak i drugim filmie.Za talent w tak młodym wieku Xavier dostaje 10/10

roux_68

O stara... Ja wymiękam

roux_68

Chłopak ma talent... film jest świetnie napisany, jego gra bardzo autentyczna

roux_68

Xavier Dolan jest naprawdę utalentowanym i charakterystycznym aktorem. Scenariusze do jego filmów są bardzo życiowe. Myślę jednak, że nie widziałaś ani jednego filmu z nim, więc nie wypowiadaj się na ten temat. A porównanie do Biebera? Bez komentarza.

roux_68

wiesz ,cały twój komentarz jest straszny. Xavier jest naprawdę zdolny a to że jest przystojny no to już inna sprawa.
ale nie rozumiem jak mogłaś go do biebera porównać, bo ja tu żadnych cech wspólnych nie widzę.

roux_68

roux_68 i twoja koleżanka dostajecie 1/10

roux_68

Co tacy ludzie robią na tym portalu? chawwa22 idealna odpowiedz, nie bd tego powtarzał.

my_personal_fake

zastanówcie się kto tu jest idiotą skoro się na to nabieracie :)

czuk102

Czyżby TROLL?! :O

roux_68

Chyba nie ma sensu uświadamiać nawet,że aktorstwo czy reżysera nie ocenia się na podstawie wyglądu.
Poza tym,małe wtrącenie - lekka hipokryzja z Twojej strony.Piszesz,że jest okropny,a za chwilę,że robi kariecurę za "ładną buźkę" - to jak w końcu?
Xavier to młody,naprawdę dobrze prosperujący reżyser i aktor, oglądałam "zabiłem moją matkę" i chcę zobaczyć wyśnione miłości.
Ale to kino wymaga trochę wglądu głębszego,nie wszyscy są zdolni do odbioru ambitniejszego kina,oczekują za to masowych produkcji banalnych i przewidywalnych...

roux_68

żenada.
krótko, na temat

roux_68

what?!!! Troll

roux_68

Po co odpowiadacie na takie posty??? Szkoda robić oglądalność.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
pravy123

Post jest z 2011 r., wtedy Xavier Dolan (delikatnie mówiąc) szukał swojego stylu a jego image poniekąd był bliski stylowi Biebera. Każdy z nas miał w swoim życiu taki okres i ma z niego zdjęcia, których się wstydzi :), także chyba nie warto się na założycielkę tematu oburzać - takie życie...

madz20

nie jest podobny do biebera XD to tak jakby nazwać gotycką postać z south parkowej grupki podobnym do biebera XD ma całkiem inne włosy i męską lecze delikatną twarz.Podziwiam go za Laurence Anyways.W zabiłem moją matkę grał świetnie.

madlenmalcher

stąd porównanie do postaci z south parku ponieważ ma podobny styl fryzury co nie ma żadnego związku z bieberem :) a twarz wiadomo inna,dziwne te skojarzenia więc.

madlenmalcher

http://www.pinterest.com/pin/24840235414940678/


Dziś nie jest podobny do Biebera ale kiedyś również gustował w ulizanej grzyweczce :P...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones