Witold Pyrkosz

8,2
25 274 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

Żałosny aktorzyna który myśli że w serialu jest zabawny a naprawde jest żałosny. Podczas telekamer 2006 był pewny ze to on dostanie tą nagrodę. Tylko niby ZA CO??? Był nominowany razem m.in. z Borysem Szycem który w ostatnich paru latach zagrał ponad 20 ról filmowych a Pyrkosz gra ostatnio jedynie starego grzyba Lucjana który tylko siedzi w kuchni i cały czas coś żre albo gra w szachy i myśli że tą nijaką rolą zasłużył sobie na jakąkolwiek nagrodę. Widziałem zdjecia w gazetach po telekamerach i jego zrzędła minę ze on stary pryk poiwinien wygrać .BUhahaha!!!

krzych88

Co tylko umiesz go obrażać w internecie.. to proszę bardzo ukończ PWSA jak masz taki talent do oceniania innych..tak jak mu każą w scenariuszu tak gra jak reszta aktorów tego beznadziejnego serialu..bardzo dobry aktor a ty się lepiej nie wypowiadaj to jest żałosne

krzych88

krzyśiu dobra rada zacznij sią leczycz, a jeżeli to robisz zmień lekarza. Pan Szyc z swoim dorobkiem filmowym narazie to może panu WITOLDOWI buty wiązać. pozdrowienia dla Pana Witka

krzych88

Krzysiek, czy posiadasz jakiekolwiek wyczucie i trzeźwą zdolność do oceniania talentu ? To, że teraz gra w serialu (ciekawą postać), nie znaczy, że umniejsza mu to na jego całej ścieżce aktorskiej. Witold Pyrkosz zagrał w takiej ilości filmów, jakiej się Tobie nawet obejrzeć nie udało, więc oszczędź sobie i nie pogrążaj się w dalszym ciągu.

krzych88

Ty weź zamknij morde! Witold Pyrkosz jest wybitnym aktorem. Jednym z najwybitniejszych polskich!!!

Rocky_Balboa

Popieram. Może i jest świetnym aktorem, ale prywatnie to nieprzyjemny osobnik. Łasy jest na kasę. Skąd to wiem?? Witam serdecznie, jestem uczennicą 3LO o profilu dziennikarskim pod Warszawą... W mojej szkole jakieś 2lata temu miało być prowadzone kółko teatralne. P. wicedyrektor i p. dyrektor rozmawiały z tym Panem. Pytały się... czy nie mógłby podszkolić nas w kunszcie aktorskim. Wydawało im się, że ten miły starszy człowiek się zgodzi. W końcu ma swoje lata i doświadczenie. Co to dla niego parę spotkań z młodzieżą... rozmowa... rady. Ale jego odpowiedź zabrzmiała w ten sposób: "a za ile?". Chciał jakąś niezłą sumkę. Łaskę robił... Dziękuję za takiego Pana :] Rozumiem, mieć do siebie szacunek... ale bez przesady. Dla mnie... prawdziwego aktora powinno ciągnąć do młodych ludzi! To co robisz (grasz)... nie robisz dla siebie - dla innych, dla pokoleń ;]
Zresztą dwa lata temu byłam na tyle wzburzona, że napisałam emaila do aktorów "M jak Miłość". Spytałam się... czy jakiś inny aktor nie chciałby choć jeden raz do nas przyjechać i przekonać się do nas. Dupa ;] Dlatego mam gdzieś "M jak Miłość" i temu podobne seriale ;P
Uwielbiam Marka Konrada... chciałabym kiedyś uścisnąć mu dłoń, to jest spoko gościu! Dobrze mu z oczu patrzy. Pyrkosz to stary dziad który ma gdzieś polską młodzież. Nie lubię takich ludzi... którzy mają za wysokie mniemanie o sobie. Nie czuje się gorsza od ludzi "sławnych", nie zamierzam.
Pozdr.

Sylwusss

Buźka ;* to wolny kraj... każdy z Was ma swoje zdanie i tak trzymać. Ja się zawiodłam i nie mogę na tego pana patrzeć ;]

Sylwusss

Kochanie, porozmawiamy, gdy będziesz płaciła rachunki sama za siebie. Ja też nie marnowałabym czasu z młodzieżą za darmo. Śmieszne jest to, że szkoła pewnie chciałaby takiego łosia za friko, a gdy kółko teatralne przyniesie efekty, to ktoś inny wpisze to sobie to awansu zawodowego a dyrektor na apelu powie "-śmy" zrobili.

P.S. Jego rola w serialu jest beznadziejna - wiem, że on gra co mu każą, więc zmilczę...

użytkownik usunięty
Sylwusss

Ale z Was durne świnie, świenie powiadam. To jest wspaniały aktor i wspaniały człowiek. Tak się akurat składa że znam go osobiście. A Witek zasłużył sobie na telekamerę swoimi wspaniałymi rolami. A czy Ty jakbyś miał jakieś 80 lat grałbyś jakiegoś kaskadera. Weź się chociaż nie ośmieszaj Idioto. I co Ty Sylwuś myślisz że jak ktoś jest tak wybitnym aktorem to nie należy mu się honorarium za pracę idiotko jedna. Ja nie wiem no co za ludzie teraz żyją na tym świecie nie potrafią docenić cudzej pracy. Najchętniej bym Was dwoje tak zjechała ale w necie nie wypada. Ale z was sa debile. To akurat każdy poprzeć powinien. Idiociii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

użytkownik usunięty

Dlaczego obrażasz ludzi za to, że wyrazili swoje zdanie o tym aktorzynie ? Ja też bym cię chętnie zjechał, ale znając osobników twojego pokroju zaraz mój komentarz zostałby zgłoszony do moderacji. Myślisz, że skoro jest stary, to obowiązują go inne normy, niż młodych ? Należało mu się honorarium to niech sobie je bierze. Jego prawo. Jednak, jeśli liczą się dla niego tylko pieniądze i ma gdzieś wszystko inne, to ludzie łatwo mogą dzięki temu wyciągnąć proste wnioski jakim jest człowiekiem. I tego już im nie zabronisz. Moim zdaniem jest co najwyżej średnim aktorem, a z tego co zaobserwowałem jego arogancja poraża. Koleżanka wyżej tylko utwierdziła mnie w tym przekonaniu. Zresztą wystarczyło obserwować jego zachownie podczas rozdania Telekamer. Widać było, że jest strasznie wkurzony. Za co on chciał wtedy tą telekamerę ? Za jakąś podrzędną rolę starego gospodarza w tym serialiku, kiedy premierę miał "Karol..." ? Ludzie trochę krytycyzmu względem siebie. Mnie osobiście te jego "występy" w "M jak Miłość" denerwują. Rozumiem, że taki jest scenariusz, ale ludzie oceniają aktora tak jak go widzą. Cały czas chodzi wtem i z powrotem to do sadu, to do dać owcom karmy i czasem rzuci jakieś "głębokie" zdanie o życiu, czy jakiś płytki żart...
Poza tym zgadzam się z Syluśśś, że aktorzy w "M jak Miłość", mają gdzieś widzów. Moja siostra wysłała tam kilka listów i na żaden z nich nie dostała odpowiedzi. A ile to się można nasłuchać zawsze w tych "kulisach", że "dla nas bardzo ważne jest zdanie naszych widzów i stały kontakt z nimi"... Omg.

PS: A argument typu "ukończ sobie PWSA" jest jednym z najbardziej prymitywnych, jakie można znaleźć na obronę swojego idola. Ja nie jestem akorem. Mam być dobry w tym co robię.

użytkownik usunięty

*aktorem w PS.

Bardzo mądrze to napisałeś Reven .

Sylwusss

To są tylko ploty. Czy słyszałaś jak Pan Pyrkosz mówił te słowa. A co do Marka Kondrata to uwierz mi że przejechałabyś sie i to konkretnie. Kondrat świetny aktor ale straszna "sodówa"
pozdrawiam

krzych88

Dlaczego większość osób krytykując pana Pyrkosza bierze pod uwagę tylko serial m jak miłość, a nie całą karierę tego wybitnego aktora. Pewnie większoś używająca słów krytyki nie obejrzała zadnego innego filmu z jego udziałem.A żeby oceniać tego aktora to trzeba obejrzeć chociaż 10 filmów z jego udziałem.

użytkownik usunięty
krzych88

Ludzie , pamiętajcie że to on stworzył znakomitą role balcerka, a moim zdaniem ,,dylematu 5,, zagrał tylko dlatego że nie ma nic do roboty myślicie że chce mu się grać w ,,M jak miłosć,, z czegos trzeba żyć

krzych88

Przyznaję, że mogli by urozmaicić jego rolę w serialu M jak Miłość. Ale odgrywa ją bardzo dobrze.

Zagrał wiele wspaniałych ról i zasłużył na Oscara. W jego wieku to niezwykłe, że występuje...

użytkownik usunięty
krzych88

Ja też Witka lubię. Dobry aktor, a że gra w beznadziejnym serialu to nie jego wina.

krzych88

Autor tego postu jest żałosny. Witold Pyrkosz to doskonały aktor. Już nagrał się parę lat temu i to świetne role. Teraz w "M jak miłość" jest naprawdę dobry.

Cecilia

calkowicie sie z Toba zgadzam widze ze sa jeszcze osoby ktore potrafia obiektywnie i z odpowiednia wrazliwoscia ocenic prawidlowo pozdrawiam cieplutko

burningbush

W M jest niezły a słabe oceny wynikają z faktu, że ten serial (a właściwie telenowela) jest beznadziejna. Ale aktor jest z niego doskonały wystarczy obejrzeć Janosika czy Pancernych!

krzych88

Ty sie lepiej za siebie wstydź a nie za innych bo akurat masz za co...

moniquess

Ja gościa bardzo lubię za Janosika

<nie jest za krótki>

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones