Witold Pyrkosz

8,2
25 270 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Witold Pyrkosz

szczególnie podobała mi sie jego rola w "janosiku" 100 lat!

mistrzu99_FilmWeb

Fakt - Pyzdra to na pewno jedna z jego fajniejszych ról. Wychodzą mu dobrze zarówno postacie pozytywne (Pyzdra, Wichura), takie sobie (Duńczyk) czy już wogóle czarne charaktery (np. oficer SD z jednego z odcinków Stawki). Długo by wymieniać przykłady. Aż żal że FilmWeb za tytuł z nim najbardziej znany uznaje jakiś plebsowy syf typu "M jak miłość" - z góry przepraszam jeśli uraził fanów tego serialu).

100 lat i więcej.

tc1987

mi też się podobała rola Pyzdry i chętnie powracam do tej roli Balcerka też nieźle zagrał a Lucek aż taki zły nie jest. To dla niego M jak miłość oglądam i to sympatyczny człowiek ponieważ napisałam do niego prośbę o zdjęcie z autografem i wysłał mi po 2 tygodniach ile lat czekałam żeby zdobyć od niego autograf. Dla mnie to już pozostanie Pyzdrą i Balcerkiem a rola Wichury to była taka sobie bo to główna rola nie była

kinomanka_13

Ale charakterystyczna - na pewno jako zapasowy członek załogi był już ciekawszy od np. tego wieśniaka Tomusia danego trochę na siłę pod koniec serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones