Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 421 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

Winona Ryder jest przykładem jak w oka mgnieniu można zawalić swoją karierę.Tą sytuacją z kradzieżą zawaliła cały swój wizerunek , cała jej praca poszła na marne.Powiedzcie mi dlaczego tak się stało bo nadal tego nie rozumiem.

OscOfAva

Jej problemy rozpoczęły się po - jak sama przyznała - rozstaniu z Johnnym Deppem, w którym chyba rzeczywiście była bardzo zakochana.

OscOfAva

Dla mnie najbardziej przerażający jest jej wygląd, przecież ona się tak postarzała, że to aż niemożliwe, Madonna już przy niej wygląda jak rówieśniczka. A była taka śliczna :(

adam_1909

Chyba jakis masz problem ze wzrokiem....przerazajacy wyglad?Przerazajacy, to jest Edward Furlong!!Facet, "dzieki" prochom zdziadzial o 30 lat, a WInona wyglada bardzo dobrze. Porownanie do Madonny rownie nietrafione, chyba, ze mowisz o jej zdjeciach na reklamach D&G:-)

kat_ja1

no, przesadziłem.

adam_1909

No nie powiedziałabym, że paskudnie wygląda. Chciałabym zobaczyć fotkę która Cię tak przeraziła. Zawsze była ładna, dziewczęca ale w wieku ponad 40 lat nie może nadal wyglądać jak dziewczynka, jest kobietą i całkiem efektowną i co ważne chyba bez większego retuszu. Sporo aktorek ładnych tak napompowały się botoksem że zmieniły rysy.
Co do kariery to faktycznie jej mniej ale gra, również w całkiem dobrych filmach np "Czarny łabędź".
Nie grywa typowych dla siebie ról nastolatek z problemami lub poszukującej drogi no bo nie jest już 20-tolatką. Ale tak samo było wcześniej z Jennifer Jason Leigh, a później Juliette Lewis, obie grywały często dziewczyny na zakręcie, teraz grywają inne role i również wcale niemało graja ale filmy z ich udziałem nie są u nas jakoś specjalnie popularne, ale nie można powiedzieć przez to że ich kariera się skończyła...

sylbow

Ja również uważam, że ona się bardzo postarzała i zdecydowanie nie wygląda jak kobieta, która ma dopiero 41 lat. Oglądałam z nią wczoraj film "The Iceman" i jestem w szoku. Ona zmienił się z wyglądu, z aktorstwa (grała fatalnie) i nawet jej głos się zmienił w jakiś taki babciny pisk. Coś okropnego.
Uwielbiałam ją kiedyś, film "Orbitowanie bez cukru" należy do moich ścisłych top5, straszne co się z nią porobiło.

adam_1909

Rzeczywiście jak była młoda to naprawdę wyglądała bardzo pięknie a jej '5 minut' dawno już przeminęło ale bez przesady - wcale nie wygląda przerażająco teraz - http://www.youtube.com/watch?v=jTb41tyx2pM

Ciekawe jak będziesz wyglądała Twoja żona w wieku 41 lat, ja chciałbym aby moja wyglądała podobnie do Winony.

Waclaw

przesadziłem, ile razy mam powtarzać?, zobaczyłem raz jej fotkę jak była w anoreksji i dlatego

OscOfAva

ktos wie co sie teraz z nia dzieje? jest z kims w zwiazku? szkoda, ze tak malo gra, jak przeciez swietna aktorka!

mrs robinson

Ostatnio udzieliła głosu do "Frankenweenie" i zagrała w mało znaczących filmach, a z tego, co widziałam, to nikogo nie ma prywatnie.

OscOfAva

Dosc dawno o tym czytałem ale Winona rłumaczyła sie ze jest kleptomanką,z tąd te kradzierze w sklepie,czy to wyleczyła nie wiem,jakos tak cicho juz o niej

OscOfAva

No niestety tak to jest, że jak jakaś aktorka narozrabia, to mówi się o upadku, problemach, rozlicza się ją i przekreśla, przez co później ciężko wrócić. W przeciwieństwie do aktorów. Panom wybacza się dużo więcej, czego przykładem jest choćby taki Charlie Sheen, który wręcz buduje swoją sławę na skandalach.

randalll

Jaki koniec kariery albo szkoda że tak mało gra. U mnie wyświetla że chcę z nią zobaczyć 10 filmów od 2009 roku do 2013. to w ilu filmach ma grać żeby było dużo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones