William Zabka

William Michael Zabka

8,0
2 250 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby William Zabka

Genialna rola tego aktora w Cobra Kai, serialu opartego o Karate Kid, sam serial też świetny, nie mogę doczekać się 3 serii

franz86

Muszę przyznać Ci rację, w Karate kid nie trawiłem gościa, natomiast w Cobra Kai razem z Ralphem ewoluowali obaj aktorsko. Poza tym grana przez niego postać w Cobra Kai jest całkiem sympatyczna. Pozdrawiam i również czekam na 3 sezon. Całkiem niezły i oryginalny serial od lat.

franz86

Obejrzałam dwa sezony na jednym wdechu. Świetnie połączyli wątki z przeszłości. Zawsze kibicowałam Danielowi i tak jest nadal. Ale od strony Johnny'ego powstał bardzo fajny serial.

franz86

Ja czekam na 4 sezon. Żałuje ze dłużej nie przeciągnąłem oglądania tego serialu, może bym zaczął wraz z premiera 4 sezonu. Jestem bardzo miło zaskoczony tym serialem, widziałem opinie ze serial słaby - oczywiście taka opinie można wyrzucić do kosza. Serial jest świetny.

JotN

a czy wiadomo już kiedy będzie sezon 4?

beatakrzemien

Podobno zdjęcia do 4 sezonu ruszyły z początkiem 2021 więcej info nie ma

JotN

Dzięki! To czekamy :)

beatakrzemien

covid utrudnia produkowanie seriali i filmów póki co nie ma informacji o anulowaniu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones