Wiesław Komasa

7,8
2 713 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wiesław Komasa

Ogromne gratulacje za mroczną rolę, niezwykle autentyczną oraz świetnie zagraną miejscowej kanalii - brawa!

zima300___

zgadzam się

zima300___

Wspaniała kreacja na miarę Hollywood. Genialna charakteryzacja.

zima300___

Rzeczywiście, "Lincz" po prostu należy do Komasy. Ma niezwykle wyraziste, takie przenikliwe spojrzenie. Aż mimowolnie sztywniałam, gdy pojawiał się na ekranie...Gratulacje.

zima300___

Potwierdzam, niesamowicie wykreoawana postac - Jedyny atut tego filmu!

qqryq_2

Jedyny atut tego filmu? Bzdura! Oczywiście Komasa najlepszy, widząc go na ekranie to się go bałem, niepokoiłem, a tak powinien odebrać tę rolę, każdy widz. Co więcej wszyscy w tym filmie zagrali więcej niż dobrze. Lichota, który przeze mnie kojarzony jest z rolą w "Na wspólnej" mimo, że widziałem z nim więcej filmów, seriali wypad tutaj fenomenalnie. W tym filmie nie ma słabego ogniwa.

bandofbrothers

Dokładnie, ten film nie ma słabego ogniwa... Oczywiście komuś może się nie podobać, jego prawo. Dla mnie to jeden z lepszych filmów widzianych ostatnio. Atutem filmu jest też muzyka, prowadzi widza za rączkę w klimat filmu. Dobre ustawienia kamery (parametry obrazy), przy ustawieniach neutralnych nie byłoby tego klimatu. Dałem 9, w mojej opinii zasługuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones