Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 822 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Jeden z najlepszych aktorów na całym świecie ludzie którzy go obrażają albo mówią że nie umie grać lub że głównie jest
znany z roli w Prison Break który odniósł wielki sukces po prostu nie mają zielonego pojęcia o filmach czy serialach nie
wiedzą o czym mówią - zazdroszczą mu talentu , urody , gry aktorskiej , odniesionego sukcesu oraz pieniędzy i tyle
moim zdaniem jest to wspaniały aktor który ma już 40 lat a wygląda jak 25 latek. Świetna gra w Resident Evil 4.

mariusz_1999_99

zdecydowanie tak ! widać to w szczególności po ilości filmów w których zagrał. Zapewne sam Robert De Niro nie równa się z nim.

Xsargos

on pewnie i tak nie zakuma aluzji

mariusz_1999_99

Ja rozumiem, że jesteś jeszcze dzieckiem, ale jako wychowanek internetu już powinieneś wiedzieć, że teraz jest tak, że jak coś głupio chlapniesz dziś, to po latach jest do odnalezienia i będzie siara...

użytkownik usunięty
mariusz_1999_99

I jest taki przystojny, ja to się w nim kocham.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
mariusz_1999_99

dretwa kłoda

mariusz_1999_99

Dokładnie! I te różnorodne kreacje w Prison Break, skazanym na śmierć czy też ostatniej ucieczce. Aktor kameleon

mariusz_1999_99

Ja go zawsze uwielbiałem.Jestem jego wielkim fanem.Dzięki Skazanemu go bardzo polubiłem aż żałuje że nie mogłem go spotkać na żywo rok temu jak był w Krakowie :(

mariusz_1999_99

1999 to Twój rok urodzenia?

mariusz_1999_99

@mariusz_1999_99 brzmisz jak prawdziwy homo O_o

leszek_kw

Bo może nim jest jak uchiha sasuke z naruto :)

asiulka_12

niestety zły traf ;) bo to jego brat Itachi.... a ten dodatek z naruto raczej niepotrzebny był... to tak jakbys napisala to ten songo z dragon ball

leszek_kw

ale mi się moja wypowiedz podoba. po za tym nie miałam na myśli twojego avatara mój drogi i nie chciałam ci dopiec jeśli tak pomyślałeś to jesteś w błędzie. po za tym itachi nie był gejem więc musiałabym być skończoną idiotką żeby to o nim powiedzieć. napisałam szczerą prawdę co do tego więc nie ma się o co obrażać. po prostu ja tak uważam i tyle. ty możesz uważać inaczej przecież.

asiulka_12

a nawet jak mariusz _1999_99 jest gejem to co komu do tego? pewnie podoba mu miller i dlatego tak go wychwala ale to nie moja sprawa i twoja też nie taka prawda.

mariusz_1999_99

Jak dl mnie geniusz mimiki, wszystkie emocje potrafi wyrazić jedną miną :) W sumie do pokera jak znalazł ;)

mariusz_1999_99

no i w czym jest niby najlepszy i na czym polega ta jego najlepszosci? zesrales sie jak typowy troll to teraz wytlumacz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones