Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Widzieliście jakie on ma IQ??!! 180!! Jak to zobaczyłam to myślałam, że oczy mi wyjdą na wierzch!! BOSHE CO ZA INTELIGENT!! Przystojny, młodo wyglądający mimo wieku, a na dodatek inteligentny ==> Ideał!!

Keiko

no tez sie zdziwilam! a jaki jest maksymalny wynik IQ w ameryce? tak apropo...?

pinaacolada

Taki test IQ jeszcze a niczym nie świadczy, wiele razy mówiono iż Doda ma 156, a inteligentna to ona raczej nie jest.

Corleone

..gdy się rozwiązuje często testy na inteligęcję to potem dochodzi się do wprawy jak w rozwiązywaniu krzyżówek^^..

poza tym testy IQ sprawdzają umiejętność rozwiązywania zadań logicznych - więc jak widać Doda jest inteligentna ponieważ ciągle jej pełno :)

Keiko

trzeba odroznic inteligencje od madrosci..swoja droga skad Ty masz takie informacje?

cruel6

najinteligentniejsza kobieta na świecie ma IQ 192. Przeciętna w Ameryce to 130, u nas 140. Przeszło 2 % populacji ludzkiej a średnią IQ powyżej przeciętnej. Jak tu ktoś wspomniał mądrość i inteligencja to dwie inne rzeczy. ktoś może mieć małe wykształcenie a za to duży iloraz inteligencji. a poziom IQ nie mierzy tego, jak dobrze ktoś rozwiązuje zadanka. To raczej wiedza nabyta zewsząd, i używa się jej wszędzie i na dodatek logicznie, po prostu zastosowanie doświadczenie umiejętnie w praktyce.

Klaudynka

Klaudynka, niestety to co napisałaś o przeciętnej inteligencji w Europie to czysta głupota. Piszesz że 2% ludzi ma inteligencję powyżej przeciętnej i to prawda tyle ze inteligencja powyzej przeciętnej to 148 punktów, więc wg Ciebie większość Europejczyków to geniusze:P Do wszystkich zainteresowanych: przeciętny wynik IQ WSZYSTKICH NARODOWOSCI na świecie wynosi 100 punktów, z tym ze 100 w Europie nie równa sie 100 w np.Azji bo kazdemu społeczeństwu liczy się IQ wg krzywej Gaussa - układanej tak by w danej społeczności przecietny wynik wynosił dokładnie 100 punktów... Ale Europejczycy faktycznie mają najwyższy poziom intelektualny na świecie, a wynika to z przebiegu rozwoju dziecka i tego czego sie uczy w młodości:P Pozdro

Taka_jedna

a jak sprawdzili millerowi te IQ ???? chyba musial byc w tv jak doda bo na oko to mu napewno nie policzyli ile ma IQ

Taka_jedna

te informacje zostały podane przez onet.pl i potwierdzone przez Mensę, więc już sama nie wiem. No ale każdy to wie, co na internecie napisali, nie zawsze musi być prawdą.
Tak, to prawda, Europejczycy to najinteligentniejsi ludzie, ale to już można było dawno i klika razy wyczytać.

A co do Wenta, to pisało na stronie polsatu że ma IQ 180, ale jak ktoś napisał, że przez wywiad z nim można było to stwierdzić. Widziałam kilkanaście wywiadów na youtube i faktycznie, nie należy on do aktorów zapatrzonych w siebie i śmiejących się z każdego zdania które powie. Choćby odcinek Prison Break - Behind the walls, gdzie dużo mówi o roli i ogólnie o serialu. No a sam Scofield to ma IQ ze 220 :)

pozdrawiam

Klaudynka

Klaudynka - nie wprowadzaj ludzi w błąd... Średnie IQ jest zawsze ok 95-105... W Polsce będzie zapewne ok. 102... Najwyższe IQ na świecie ma dziennikarka z Anglii (Wielka Brytania), która ma 232 IQ (czy tam 228)...
Pisze felietony do jednej z popularnych gazet do dziś i ma ok. 40 lat...

Klaudynka

to nieprawda, przeciętnego Polaka IQ wynosi 90-110 pkt.
Inteligencja 140 jest wysoka, a nie przeciętna. Jak nie masz rzetelnej wiedzy , to sie nie wypowiadaj.

Keiko

Czemu macie watpliwosci co do tej informacji? to jest mozliwe. wystarczy zobaczyc wywiady z nim, aby stwierdzic, ze jest inteligentny (chyba ze nie rozumiecie na tyle angielskiego). tak na marginesie to moja ulubiona strona i wiem, ze jak tu cos pisza to jest to prawda. jak wy nie wierzycie to co tu robicie????

jeny17

ja mimo wszystko mam wrażenie, że ktoś, kto umieścił te ciekawostkę pomylił Wentwortha ze Scofieldem ;)
Od razu dodam, że nie chce skrytykować tego aktora, ponieważ bardzo go lubię, tylko ze ciekawostki dodaja użytkownicy, a w tym przypadku mogła to być jakas 13letnia fanka - nigdy nic niewiadomo :)

AnnaEulalia

ja w to wierze w koncu miller pochodzi z bardzo wykrztalconej rodziny sam ukonczyl anglistyke na bardzo prestizowym uniwersytecie princeton

Keiko

skad wzieliscie informacje na temat jego IQ??? z jakiej strony?
nie powiem facet jest inteligentny, ale mozliwe ze informacja jest wyssana z palca , i bardziej adekwatna do postaci jaka gra w priosn break

Martita_5

Z tej strony, w ciekawostkach! A swoją drogą, to uważam że jego IQ jest jak najbardziej prawdziwą informacją, wystarczy przeczytać na kilku stronkach (wystarczy poszukać) i w gazetach. Jedna gazeta nawet napisała że jest "piekielnie inteligentny" - piekielny znaczy że musi być fest inteligentny czyli by się zgadzało. Swoją drogą jest specem od literatury angielskiej jak już ktoś wcześniej napisał, ukończył jedne z najlepszych uniwersytetów w USA jak też już ktoś wcześniej napisał, zrezygnował z kariery bankowca dla aktorstwa, jest świetny z matematyki (czyli umie logicznie myśleć) a poza tym jego wypowiedzi są bardzo mądre! W sumie wystarczy na niego spojrzeć i już widać że emanuje inteligencją. A co do Dody to uważam że kobitka jest również inteligenta, kiedyś była w pewnym programie (nie pamiętam nazwy) i szczerze powiem że naprawdę mądrze mówiła, a to co pokazuje na co dzień, to jej kryptoreklama, więc się nie dziwię, że tak postępuje! Dziękuje:)

Keiko

calkowicie sie zgadzam z Keiko jesli chodzi o dode to rowniez tak samo uwazam

Keiko

no, nareszcie ktoś, kto nic do niego nie ma....;))
noo....koleś ładniutki, inteligentny, świetnie gra...
perfect!

Keiko

;) proponuję najpierw zerknąć na definicję inteligencji- jest ich wiele , tak wiele jest jej typów.
pozdrawiam

Keiko

i szczególne pozdrowienia dla Keiko.
Masz rację- Miller IQ wypisane ma na twarzy!

claire_82

Napisali ze ma IQ 180 i wszyscy uwierzyli ...

MoRRs_Z_LaSu

Do jakichkolwiek źródeł byś nie wszedł, to wszędzie pisze, że tyle ma.

claire_82

dzięki:) ale jak widzisz, nie wszyscy są w stanie uwierzyć w jego inteligencję, tak jak np pan poniżej:):) Pozdrowionka

Keiko

Juz sie wpisze zebym był poniżej , bo mnie tam nie ma :)

użytkownik usunięty
MoRRs_Z_LaSu

O matko co za bzdury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cytując:
"... swoją drogą, to uważam że jego IQ jest jak najbardziej prawdziwą informacją, wystarczy przeczytać na kilku stronkach (wystarczy poszukać) i w gazetach..."
oraz
"Do jakichkolwiek źródeł byś nie wszedł, to wszędzie pisze, że tyle ma."

Ponieważ droga założycielka tematu NIE podała żadnych linków co do potwierdenia jego IQ, zrobię to ja.
Tylko 2 - słownie DWA - wybrane na chybił trafił z googli:
http://en.wikipedia.org/wiki/Wentworth_Miller
http://www.fox.com/prisonbreak/bios/bio_miller.htm
Proszę o odnalezienie tu informacji o jego wysokim IQ :)O znalezienie jakichkolwiek informacji o jego IQ :D
Życze powodzenia.

Tak więc drogie nastoletnie, napalone fanki Wentyla najwyższy czas wziąść i zacząć mysleć, bo tekstami w stylu:
"...W sumie wystarczy na niego spojrzeć i już widać że emanuje inteligencją..."
osiągacie szczyty głupoty i fangirlostwa - odmina słowa fanboy w rodzaju żeńskim - tu odpowiedni link dla niekumatych: http://en.wikipedia.org/wiki/Fanboy

PS. Czekam na wyrazy krytyczne o niesolidności, stronniczości lub przeoczeniu info o IQ Wentyla na podanych przeze mnie stronach.

Z wyrazami zrozumienia dla szczenięcego zauroczenia - Mori.

Za to napisałeś Mori... kocham cię. Poprostu twoje słowa są prorocze. Już za Stevena Segala emanuje więcej IQ....

No tak...Mori -> po pierwsze, już nie jestem nastolatką, po drugie to, że wypowiadam się na temat jego inteligencji nie znaczy, że jestem na niego napalona, po drugie jak nie umiesz szukać to nie szukaj!, po trzecie zarówno ja jak i ty nie jesteśmy w 100% pewni, że tyle ma, więc się nie wykłócaj!, po czwarte, pewnie zżera cię zazdrość, sam jesteś głupi jak but (oczywiście jeżeli jesteś rodzaju żeńskiego, bo z tymi nickami to nigdy nie wiadomo), dlatego krytycznie wypowiadasz się na temat takich osób jak Went, po piąte, nie baw się w "Ja" (patrz inny temat) i nie doprowadzaj do kłótni! takie osoby jak ty, to nic innego jak prowokatorzy, a ja nie toleruje takich, więc nie odpisze ci już na żaden twój komentarz, bo mam jeszcze trochę oleju w głowie.

Pozdro

użytkownik usunięty
Keiko

"Szczęsliwe dziecko"
Kilka spraw w kwesti wyjasnienia.

Nie interesuje mnie twój wiek biologiczny, gdyż poziom twoich wypowiedzi lokuje Cię na poziomie napalonej nastolatki - to raz.

Ty NIE wypowiadasz się na temat jego inteligencji, ty zachłystujesz się tym jaki on jest - teoretycznie - inteligentny.
Celowo powtórzę napisane przez ciebie zdanie:
"...W sumie wystarczy na niego spojrzeć i już widać że emanuje inteligencją..."
Piszę TEORETYCZNIE, gdyż ty sama jakoś niechciałaś podać linka do owych "... jakichkolwiek źródeł...", więc poszukałem tych źródeł sam.
Z 9 stron które wyskoczyły mi po wpisaniu - Wentworth Miller w googlach nie znalazłem NIC na temat jego, jakoby wysokiego IQ.
- http://www.imdb.com/name/nm0589505/bio - NIC
- http://www.tv.com/wentworth-miller/person/714/biography.html - NIC
- http://www.askmen.com/men/celeb_profiles_entertainment/34_wentworth_miller.html - NIC
- http://wentworth-miller.net/ - stronka mi ne wchodzi
- http://wentworthmilleronline.com/ - error 404
Pozostałe stronki to: podane przeze mnie dwa wcześniejsze linki, polska Wikipedia oraz jakaś fanowska stronka - http://always-dreaming.net/wentworth/about.php - z danymi z Wikipedi.
Na żadnej z nich NIE pisze o jego IQ.
Więc nie wmawiaj mi, że NIE UMIĘ SZUKAĆ!!! - to dwa.

Być może pewna nie jesteś, co jednak nie przeszkadza Ci zakładać tematu opiewającego, jego rzekomo wysokie IQ:
"...BOSHE CO ZA INTELIGENT!!..."
Więc skończ mi tu pisać głupoty - to trzy.

<autoironia on>
"...pewnie zżera cię zazdrość, sam jesteś głupi jak but..." - twoja wypowiedź powaliła mnie siłą argumentów :D Tak masz rację, musze się pokajać, jestem "gupi" jak but :D z IQ pomiędzy planktonem a tosterem.
<buhahahahahahahahahahahaha - autoironia off> - to cztery.

Nie jestem Ja, nie bawię się w rycerza w lśniącej zbroi miażdżącego swoimi sarkastycznymi wypowiedziami głupie i napalone na Wentyla siksy.
Wykazuję tylko błędy logiczne w Twoich wypowiedziach: nie ma jakichkolwiek danych potwierdzających wysokie IQ Wentyla, założony przez Ciebie temat jest kolejnym z nic nie wnoszących fanowskich temacików z cyklu: "...Przystojny, młodo wyglądający mimo wieku, a na dodatek inteligentny ==> Ideał!!" - to pięć.

I na koniec.
Wcale nie oczekuje iz odpowiesz na mój post, co więcej wcale się tego NIE spodziewam.




użytkownik usunięty

Mały błąd, miało być:
...Z 9 PIERWSZYCH stron które wyskoczyły mi po wpisaniu...

Och, normalnie muszę odpisać, bo zaskoczyło mnie to, że fatygowałeś się aby znaleźć znaczenie słowa "Keiko":) nieźle
okey, niech Ci będzie, nie mam zamiaru się wykłócać, bo to nie ma najmniejszego sensu, a tak szczerze mówiąc, nie jestem napaloną nastolatką kochającą się w Wencie, może z początkiem odcinków nie umiałam oprzeć się jego urodzie, ale teraz, jak już jestem w końcówce drugiej serii, wszystko to osłabło, teraz jedynymi osobami, na które patrzę z ciekawością jest T-Bag, Mahone i Kellerman, bo widzisz => uwielbiam czarne charaktery, ale nie to żebym się w nich kochała! ten etap minął, a tak poza tym co jest złego w podziwianiu jakiegoś faceta, naprawdę to Ci tak przeszkadza? Przecież nie dzieje się to na Twoją szkodę, więc w czym rzecz? Niektórzy muszą mieć jakiś obiekt zainteresowań, szczególnie Ci którzy są sami. Dziwne by to było gdyby jakaś laska czy chłopak nie byliby zainteresowani płcią przeciwną, prawda?

Keiko

No ale nie zmienia to faktu ze pierwszy post jest żenujący. Następnym razem weź zimny prysznic zanim zaczniesz podpisywać takie idiotyczne tematy.

Keiko

jeżeli rzeczywiście on ma 180 to jest bardzo dużo jednak chce zauważyć ze w stanach używane jest ochylenie wartości 15 lub 16 a w Polsce 24 co sprawia że jego IQ mieżone miarą taką jak w Polsce wynosiło by mniej. chodz i tak bardzo dużo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones