Wentworth Miller

Wentworth Earl Miller III

8,6
11 841 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wentworth Miller

Jest po prostu idealny!!!! Najseksowniejszy mężczyzna chodzący po planecie!!!!!!!!!! Aha a dla tych co mówią, że Wentworth jest brzydki to powiem tak : Zazdrość jest jednym z grzechów głównych.

WENT WENT WENT:*:*:*:*::)

Natalka14

Powinien do nich dolaczyc 8 grzech - zasmiecanie forum nikomu niepotrzebnymi i nic nie wnoszacymi smieciami.

Rafcyk

zgadzam sie Greturt..ale te ''nic nie wnoszace smiecie'' to tez tematy typu ''to gej'' ''to brzydal'' ''to debil'' ''jego fanki to idiotki'' itp. itd. ....

pozdr.

_Jacinda_

sie wie. cos takiego gdzies tam juz komentowalem ale ktos usilnie chce roztrzygnac czy Miller to gej czy nie. nie ma sensu czytac a moderatorzy powinni bardziej dbac o forum (wiem ze jest ogromne ale napewno sie da)

Rafcyk

On nie jest gejem. Ktoś puścił taką plotkę i teraz wszyscy gadają o tym. TO NIE GEJ!!!!!!!

Natalka14

Zgadzam się. Jest ccccccccuuuuuddnnnnnyyyyyyyyyy.......

laska_6

Boże dajcie sobie siana z tym gejem:)nawet jakby byl (a w to nie wierze) to co z tego geje tez ludzie:)Boze ludzie opamietajcie się Wentworth może jest bardzo przystojny ale dzikie 16 nie piszcie ze Go kochacie itp bo i tak Go nigdy nie spotkacie;)

sara137

Skąd wiesz?;)a może jednak ktoś go spotka(marzeniaaa);) Za marzenia się nie płaci więc...

Natalka14

Czesc:-) Czy moglabys mi przeslac adres Denzela Washingtona? Bardzo prosze.

Rafcyk

skoro to nic nie wnoszące śmieci to po co odpisujesz.

Natalka14

Wygląd to chyba jego jedyna zaleta, poza nim nie ma niczego do zaoferowania jako aktor.

natalia_

Jest przystojny i super z niego aktor.O tym świadczy nominacja do Złotego Globu.

laska_6

Żaden z Niego aktor w tym serialu nie pokazuje niczego godnego uwagi beznadziejnie sztucznie gra chyba przypadkowo wygrał casting na głównego bohatera,a jesli chodzi o wygląd to żadne z Niego cudo owszem nie mówie,że jest brzydki bo fakt ma coś w sobie miłego ale dziewczyny nie podniecajcie się tak są aktorzy dużo bardziej przystojni i bardziej wartościowi.

laska_6

Twoj post mi przypomina taki filmik w internecie jak reporter zapytal babke pracujaca na straganie z warzywami o partie czy o cos tam i udzielila komentarza popartego przykladami (o LPR sie rozchodzilo) i jakas tam babcia krzyczala z chodnika "super partia kur..o, super partia". Filmik swietny. Uwielbiam po prostu takie posty gdzie ktos pisze ze "Aktor jest kiepski bo (i tu jakis argument)" a ktos mu odpisuje "Nieprawda bo jest przystojny i super aktor". Kiedys bronilem kolezanke po pijaku slowami "ona wcale nie jest glupia, ona jest ladna". Do dzis sie z tego smieje jak i z was, ktorzy zachwycaja sie nad Millerem. Aktor bardzo przecietny i jak to napisalem - nadaje sie tylko do jednego typu rol ("teraz was poraze moim IQ prosto z oczu - feel the pain!!"). Jak to moj brat okreslil "turbo-rozkmina i nic wiecej". Gosc ma mine jakby nie mogl sie wyproznic. W scenie kiedy przyjezdzaja do domu Popa i on wychodzi z za rogu ja parsknalem smiechem. A granie wscieklego? Tak glosno i dramatycznie krzyknal swoje warunki pani prezydent jakby w konfesjonale w kosciele siedzial. Moze to i wybiorcze sceny ale prawda jest taka ze Went pozostaje na szarym koncu w rankingu aktorow grajacych w tym serialu. Przystojni? Prosze bardzo, postaciami: Sucre, Burrows, Mahone. Szkoda ze dzis jest tendencja na wylizanych i wypacykowanych maminsynkow. Tymczasem. Ide sie przejsc po parku moze spotkam Charlize Theron...

Rafcyk

Każdy ma inny gust. Mi się on podoba i już. I nie mam zamiaru naskakiwać na ciebie za to , że go nie lubisz. Twoja sprawa. Ja lubię jego, ty lubisz Charlize Theron, ktoś lubi Leppera, a jeszcze inny gość kocha Kaczyńskich(!).

Natalka14

Szapoba. Nie dalas sie sprowokowac. Ale ciagle nie wiem po co taki idiotyczny temat zakladac. Przeciez mozna w istniejacym juz dopisac sie...

Rafcyk

powiedzmy że mi się nudziło i dlatego napisałam nowy temat...

Natalka14

Juz nie chyle czola. Po cholere zawalac serwer takimi smieciami. Nastepnym razem jak bedzie ci sie nudzilo to sobie bloga zaloz a nie pisz tutaj. Chcesz cos napisac konstruktywnego, jakas opinie? Zaloz temat. Nudzi ci sie? To wynocha. Krew zaleje czlowieka...

Rafcyk

Oj prawdę mówisz, prawdę... krew może człowieka zalać. Boże, to co te głupie nastki piszą na forum jest żenujące. Niech sobie urządzą jakiś zlot fanek Millera albo coś w tym stylu... Ratuj panie.

Natalka14

Jesli mozesz, to napisz na moj mail: violaset@op.pl poniewaz jeszcze nie bardzo potrafie uporac sie z ta strona :-) Dzieki.

Natalka14

Hmmm... ja jestem dziewczyną i jednak jakoś twierdzę, że jest brzydki. Z twojego rozumowania mogę wywnioskować, że mu zazdroszczę... Dziecinada :/

anke410

:* też cię lubię Anke410. Nie będę się kłócić. Szanuję wasze zdanie.

Natalka14

Przynajmniej tyle dobrze... Bo większość osób to nas objeżdża i wyzywa.

anke410

Nie jestem osobą konfliktową. Doceniam ludzi, którzy mają własne zdanie.

Natalka14

Hej Natalka14 czyżby dlatego uważasz go za najseksowniejszego faceta świata bo gra główną rolę?? :\ Opanuj się trochę. Brzydki nie jest, a wręcz przeciwnie, ale to już przesada...

Natalka14

Natalko zgadzam się z tbą:) on jest cudowny... taki przystojny... te jego mroczne przeszywające spojrzenie... dla mnie ideał.

Natalka14

prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones