Wacław Kowalski

8,2
18 765 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Wacław Kowalski

Jak wiadomo odcinek 12 Domu został nagrany w 1987 r. W scenie gdy Popiołek wychodzi z domu na działkę gdzie ginie. Widać że plecami wychodzi dubler. Dlaczego tak dziwnie? Bo przecież wcześniejsze sceny grane były przez Wacława Kowalskiego.

bandolier

przez moment ta scena z Popiołkiem jest skopiowana z innego,wcześniejszego odcinka. A dziwne,bo prawdopodobnie Wacław Kowalski przeżył jakąś osobistą tragedię i nie mógł już wystepować przed kamerami.Ale szczegółów nie znam...

marles

Z tego co wiem Kowalski wycofał się z aktorstwa po śmierci syna, który zginął w wypadku samochodowym. Wydaje mi się jednak że było to jeszcze w pierwszej połowie lat 80.

chris_35

Syn Wacława Kowalskiego zmarł w roku 1982, po czym wycofał się z życia aktorskiego. Jak widać jedyna jego rola po roku 1982 to Ryszard Popiołek w serialu "Dom". Dlaczego został on uśmiercony w serialu? Czy to przez śmierć syna? A może stan zdrowia się pogorszył i nie mógł już dalej grać? Szkoda tak wspaniałego aktora.

bandolier

Z tego co mi wiadomo Wacław Kowlaski, a zwłaszcza jego syn maił problemy z UB. Bez przerwy go nachodzili, dlatego się wycofał z grania filmów, bo był zniechęcony ustrojem i tą epoką. A śmierć syna go dodatkowo przybiła.

bandolier

Tak to prawda , Pan Wacław był zniechęcony tym wszystkim i zrezygnował , a szkoda ...

saaturno

On zmarł w 1987 roku a nie 1990

giovanni50

Nie czytaj bzdurnych artykułów i nie powtarzaj bredni.
Zmarł 27.X.1990
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Wac%C5%82aw_Kowalski_gr%C3%B3 b.JPG

rf1911

Na wp jest co innego ale oni maja to z jakiegoś szmatławca

bandolier

Wacław Kowalski wycofał się z aktorstwa po śmierci syna, zmarł w 1990 roku.

Natomiast bardzo żywa jest, a raczej była legenda (o której słyszałem już jako kilkuletnie dziecko! ), że Wacław Kowalski jakoby zmarł na planie serialu Dom i z tego powodu przerwano produkcję tego serialu. Nie jest to oczywiście prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones