Władysław Hańcza

Władysław Tosik

8,5
15 557 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Władysław Hańcza

Wiem, że Hańcza miał jedynego syna (miał na imię także Władysław), z pierwszego małżeństwa z aktorką Heleną Chaniecką. Był aktorem teatralnym. Zmarł w 1966 roku mając zaledwie 34 lata. Czy wie ktoś co było przyczyną jego śmierci? (informacje te posiadam głównie z polskiego portalu teatralnego e-teatr.pl)

chris_35

Niestety, nic nie wiadomo nt. syna p.Hańczy. Szkoda:(

chris_35

Sorry za odkop, ale w Krakowie jest na cmentarzu rakowickim bardzo zaniedbany, popekany grób cały zarośnięty mchem z tabliczką- Władysław Hańcza-aktor 1932-1966. Czy ktoś wie gdzie on jest pochowany?

Golfstrom

Tak to z pewnością grób syna Władysława Hańczy. Wiem, że został pochowany na Cmentarzu Rakowickim, podobnie jak jego matka H. Chaniecka. W numerze "Życia na gorąco" z tego tygodnia jest artykuł o Hańczy i jego synu.

Golfstrom

Syn Władysława Hańczy pochowany jest na Rakowicach obok grobu moich teściów. Zapalamy na nim każdorazowo znicze.

chris_35

Obaj - Pan Kowalski i Pan Hańcza - stracili synów w młodym wieku.

chris_35

Ciekawi mnie czy ktoś posiada informację na temat przyczyn śmierci syna Pana Hańczy?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones