Vanessa Paradis

Vanessa Chantal Paradis

7,2
954 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Vanessa Paradis

http://1.im.cz/super/img/photo/00/68/00-article_v.jpg [1.im.cz/super/img/photo ...]
przepraszam bardzo jej fanow, ale kobieta, nad ktora sie wszyscy rozplywaja wyglada potwornie. A te zeby mnie przerazaja. Rzadko komentuje urode aktorow ale osobisice uwazam ze marna z niej aktorka a chwalenie jej urody jest bezpodstawne!

velvety_remembrance

Zgadzam się, tym bardziej, że gdy przyeczytałam jej date urodzenia - malo trupem nie padłam!~- chodzi o to, że moja mama jest w tym samym wieku (4 dni starsza:P) a wygląda z 20 lat młodizej od Vanessy, a rzecież mój tata nie zarobił 37 milionów zielonych w ciągu roku (zarobek Deppa za 2005) żeby mogła sobie szczelić jakąś operacje....

Anga_Nozycoreka

no nie przesadzajmy vanessa moze nie wyszla oszalamiajaco na tym zdjeciu ale ogolnie nie jest wcale brzydka! za to jej i johnnego coreczka lilly-rose jest sliczna, dawno nie widzialam tak ladnego dziecka.

GosiaQ

no, ale synek nie bardzio... chociaż chyba warto poczekać, po takim tatusiu na pewno wyrośnie coś ładnego:P

velvety_remembrance

ot, vanessa szkaradną szparę w zebach ma. tez kiedys mialam, ta jednak odeszla bezpowrotnie, chwała jej za to. a zdania na temat tej pani nie zmienie, chocby mnie i kolem lamali.

chinese_bomb

Faktycznie na tym zdjęciu wyszła fatalnie, ale tak naprawdee nie jest brzydka. Ja wolę ją od innych porcelanowych laleczek bez wad.Musi coś jednak byc, że wyszła za Johnnego Depp'a, prawda?

Peacock

Vanessa o Johnny nie sa małżeństwem. to ponoć dla tego, że Depp nie chce pozbawiac jej pięknego nazwiska.... ale trzeba przyznać, że "Vanessa Paradis" brzmi dumnie

velvety_remembrance

Na tym zdjęciu nie wyszła najlepiej. Zdjęcie zostało zrobione jak miała jakąś taką dziwną minę, ale to nie znaczy, że jest brzydka! Ma jakiś specyficzny urok, nawet, jeśli nie jest idealna. Poza tym, ma bardzo ładne oczy.

PS. Lily Rose jest śliczna :) A Jack wygląda podobnie do Johnny'ego na jednym ze zdjęć z dzieciństwa. Jeśli będą podobni do rodziców, to jest im czego zazdrościć :)

velvety_remembrance

Taa lily rose ładna ha,ha ,ha!Moim zdaniem Vanessa jest ładna a zwłaszcza jak była ładna ?Jeśli myślicie że ona jest brzydka to ciekawe jak oczarowała Johnnego...bo w końcu tyle lat są razem, chyba 7?

velvety_remembrance

Tak.To prawda.Zdjęcie nie jest bombowe ale na tym zdjęciu tak akurat fatalnie wyszła.Naprawde nie jest brzydka tylko ta szpara mnie dobija no ale trudno,jej wybór.I tak ją lubię.Fajnie że są z Johnnym razem.

velvety_remembrance

Już mam serdecznie dość czepiania się jej zębów. Zęby jak zęby, nad czym tak dyskutować?! Ważne jest to że akceptuje siebie, bo już dawno mogła poddać się operacji jak zrobiłaby to większość tych "hollywoodzkich piękności". Ich jakoś nikt nie krytykuje bo przecież są cudowne, bez żadnej skazy. Przepraszam bardzo, ale dla mnie to właśnie Vanessa jest cudowna i nic tego nie zmieni. Wygląda jak normalna, prawdziwa kobieta, która nie boi się wyjść z dziećmi na spacer bez tony tapety. To tyle chciałam powiedzieć, nie będę nikogo pouczać, bo każdy ma prawo do swojego zdania, tyle że czepianie się urody powoli zaczyna mnie już wkurzac.

velvety_remembrance

To, że Vanessa na tym zdjęciu nie wyszła jak miss świata nie znaczy, że jest brzydka !!! Ludzie litości... To chyba dobrze - jak to mówi vanessa - że akceptuje siebie i nie wstydzi sie wyjść z dziecmi bez makijażu...

http://imdb.com/gallery/granitz/3316/VanessaPar_Grani_5418180_400.jpg?path=pgall ery&path_key=Paradis,%20Vanessa&seq=8 [imdb.com/gallery/granit...]

I niech ktos mi powie, że na tym zdjeciu wyszła brzydko !!! Pozdrawiam.

Mademoiselle

Nie,nie wyszła brzydko.
Wyszła bardzo ładnie:)

velvety_remembrance

Vanessa nie wyszła tak źle :) Jestem ciekawa, ile jest aktorów, którzy bez makijazu wyglądają 100 razy gorzej od niej... pewnie sporo :)
A, na stronie z fotkami, którą podała "Mademoisel le" jest b. ładna :)
(szczególnie na fotkach z Johnny'm ;) )
Pozdrawiam :)

velvety_remembrance

może wyszła nienajlepiej, ale dzieciaki ładne powiła :)

velvety_remembrance

Brzydka nie jest. Chociaż moim skromnym zdaniem, jak ktoś jest tzw. osobą publiczną, to szpara (i to aż tak widoczna) między zębami nie wygląda zbyt estetycznie. Poza tym korekta zgryzu to w końcu nie jest zmiana wyglądu o 180 stopni :]

velvety_remembrance

Jak tak mówicie o Vanessie, to ciekawe, co byście powiedzieli na mój widok -_-

duszysko

Podobno o gustach sie nie dyskutuje...ale jakos nie moge sie powstrzymac...Mnie osobiscie sie ona nie podoba, ta szpra i wogole... Wedlug mnie jest brzydka, ale moze sie nie znam- jestem kobieta. Ale chyba musi miec w sobie cos, procz urody, ktora co jak co nie rzuca na kolana, w koncu uwiodla takiego fajnego faceta jak Johnny!!!

velvety_remembrance

ciekawe czy ty na każdym zdjeciu wychodzicie super? tylko puste i tepe laski pokroju paris poruszają tematy , "Och jaka ona brzydka a fuj" , " jak ona sie moze tak ubierać" czy inne plastikowe pytania żal mi was choc plusem to że przez wasza tępote łatwo was wyrwac specjalnie sie nie mecząć , peace

velvety_remembrance

ich dzieciaki sa super. stanowią całkowity miks vanessy i johnny'ego, jego oczy, jej to, i ble ble. ja osobiscie nie mam jakichś charakterystycznych częsci ciała po rodzicach i nieczęsto widze, zeby ktoś miał

martini215

a ten maly chinczor na dole to tez dziecko deppa?? :P

gosik_z

Nie chyba nie chociaż pewności nie ma:P:P

użytkownik usunięty
Moon_8

Co do pierwszego zdjęcia:
wyszła normalnie, tak jak każda/y z nas by wyszedł gdyby go jakis paparazzi zaskoczył w codziennej sytuacji.

Co do drugiego zdjęcia:
Wyszła ładnie, bo była umalowana, wystrojona, zrobili jej fryzurkę i te inne pierdoły.

Co do tej- no nie powiem ale infantylnie głupiej sprawy z zębami Paradise- taka samą szparke ma Madonna i co? Operuje? Nie. Więc Vanessa też nie musi. Nie wszyscy musza wygladać jak kopie Paryż Hilton.
Poza tym, Vanessa zawsze mi sie kojarzyła z...może to głupio zabrzmi ale ona ma w sobie coś takiego, ze przypomina mi dziewczynkę :) Ma taki dziecinny urok w sobie, niby nierozgranięta nastolatka. Typowa francuska. A ta przerwa między zębami to jej tylko dodaje uroku i niepowtarzalności.

Osobiście uwazam ją za kobietę piekną, aktorkę przeciętną, natomiast piosenkarkę dobrą.

I jeszcze jedno: co to za gadanie, że skoro uwiodła Deppa to musi byc nieprzecietnie piękna? Serce nie sługa. Poza tym o ile pamiętam, ogladałam wywiad z nią i ona tam powiedziala ze to Johnny ją uwiódł...

użytkownik usunięty

Całkowicie się z Tobą zgadzam! Czy wy wszyscy powariowaliście! KAŻDA aktorka tak by wyglądała, bez makijażu i wogóle. Myślicie, że taka lalunia jak Paris Hilton, albo Jessica Simpson zawsze wygląda perfekcyjnie? Vanessa jest naturalna - a wśród aktorek, piosenkarek czy modelek to teraz rzadkość. A że ma szparę między zębami - dżizys, to bagatelka! Nikt nie jest idealny. I co to za brednie: "jak ta brzydula uwiodła Johnny'ego Deppa!" Boże! Johnny Depp to fantastyczny facet. Myślicie, że przy wyborze partnerki kieruje się tylko jej urodą? Przede wszystkim patrzy na WNĘTRZE dziewczyny. (Chociaż wolałabym żeby był z Keirą, którą uwielbiam, ale do Vanessy nic nie mam ;)).
Pozdrowionka wszystkim fankom silikonowych panienek, które nie doceniają naturalnego piękna. ;P

hmm czytając tenwątek przypomniało mi się przysłowie "każda potwora znajdzie swego amatora". Amatora znalazła świetnego.

Nie uważam, że Vanessa jest brzydka. Jest naturalna i ma w sobie urok. Pasują do siebie z Deppem. Dzieciaki mają urocze.

Mówienie, że ona na niego nie zasłużyła wydaje mi się nie na miejscu.

Zresztą, że jest brzydka też. Wiele osób by chciało wyglądać podobnie do niej, chociażby dlatego że ma wymiary modelki. Ciekawa jestem czy każda/y z was wychodzi genialnie na każdym zdjęciu. Na pewno tak nie jest. Na tym wyszła kiepsko, ale ma tysiące zdjęć bardzo ładnych. Cyli tak jak każda normalna gwiazda.

ezzoo

Zgadzam się. Każdemu zdarzają sie gorsze i lepsze zdjęcia- to akurat było gorsze. Ja i tak uważam, że jest ładna- ma świetna figurę i oczy :)

Lady_From_Burton_World

Po pierwsze: nikt się nad nią nie rozpływa.
Po drugie: ona nie jest żadną pięknością.
Po trzecie: ile jeszcze będziecie się jej czepiać? Czy uroda jest najważniejsza?
Po czwarte: nie jest brzydka; jest naturalna.
Po piąte: to, że sądzisz, że jest brzydka, wynika pewnie z tego, że Van ma tą szparę między zębami.
Po szóste: ...albo z tego, że jesteś głupiutką, zazdrosna fanką Johnny'ego; jeśli nie, to przepraszam, ale to w większości one komentują urodę Vanessy.

L_M

moja opinia mimo uplywu 2 lat nie zmienila sie

po pierwsze: moj komentarz byl reakcja a to, co tu przeczytalam na temat vanessy
po drugie: ja o tym wiem ale jak widze, wiele osob jest odmiennego zdania. i dobrze, roznorodnosc jest potrzebna
po trzecie: ja tylko raz wyrazilam tu swoje zdanie na jej temat
po czwarte: mozliwe ze masz racje....ale naturalnosc nie wyklucza w zaden sposob brzydoty, mnie zwyczajnie tamto zdjecie porazilo
po piate: o jej urodzie wypowiadalam sie dosc ogolnie, zeby to nie jedyny powod dla ktorego mam takie zdanie
po szoste: nie jestem fanka deppa, dla mnie jest przecietnej urody facetem, nie interesuje sie w ogole nim i jego zyciem, nie ogladam filmow z nim dlatego ze on w nich gra-jak trafiam na film z nim to dlatego ze chce objejrzec film a nie deppa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones