Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 276 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

val kilemr to jeden z najprzytojniejszych aktorów świata cóż że jest dwu seno ileś miejscu ale jeste piękny dałam mu 10 gdybym mogła ddałabym milion. !!!!!;)

psiula2

Noo, szalejesz ^^

Kilmer ma to do siebie, że nie jest typowym przystojniakiem jak np. Pitt. Ale ma w sobie to coś, co przyciąga wzrok ^^ przynajmniej jeśli chodzi o mnie.
Miejsce 259 jest bardzo krzywdzące dla tak dobrego aktora jak Val, to pewne... Ja widziałabym go na miejscu 30-35. Szkoda, że jest przez tak wielu niedoceniany...

Pozdrawiam cię :*

psiula2

A co mi szkodzi ^^ Też sie udziele w takim temacie.

Otóż Val był śliczny w Top Gun. Był tak ładny, że prawie się nie zakochałam (xDD). Teraz jest troche starszy... ale nadal ma 'to coś'. Chyba oglądnę więcej filmów z jego udziałem, żeby móc go włożyć do 'ulubionych'. I pomyśleć, że wszyscy się Pittem zachwycają... xDD

Revenga

Dokladnie! Kilmer ma poprostu "to coś". Przyciąga wzrok, a widząc go mam poprostu uśmiech na twarzy od ucha od ucha ^^ działa na mnie xD i chociaż okres podkochiwania się w gwiazdach mam już daaawno za sobą, na Kilmer zawsze lubię popatrzeć


Pozdrawiam :*

psiula2

dziziz ale on jest sexi:D dlaczego dopiero teraz go odkryłam?!

psiula2

Noooo a jeśli nawiązując już do Pitta, to moim zdaniem, oni sa trochę podobni ;) Szczególnie, kiedy Kilmer grał w "Świętym" to tam bardzo przypominał mi młodego Pitta! Nie uważacie?

lunatyk_5

No w sumie troszke go przypominał...:P
On od zawsze był moim ulubiencem i to nie tylko za role w Top Gun ale za wiele innych...
Ja po prostu tego faceta lubie od wielu lat i ta sympatia nie przemija.
Co do Pitta to nigdy nie byłam za tego typu uroda meska zawsze wolałam Kilmera ma to cos co przyciaga i jest udalentowany szkoda ze teraz gra w takich słabych filmach...:/
Kiedys zapowiadał sie naprawde dobrze ale potem poodrzucał kilka fajnych rol i niestety jego kariera staneła w miejscu.
Ale i tak go uwielbiam.

psiula2

On był strasznie przystojny jak był młody ....teraz już niestety nie jest. Facet jest jak wino im starszy tym lepszy ale nie w jego przypadku a o to dowód.

http://www.exposay.com/celebrity-photos/val-kilmer-hollywood-collectors-celebrit ies-show-fall-2003-gUWryR.jpg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones