Val Kilmer

Val Edward Kilmer

7,8
26 323 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Val Kilmer

W styczniu 2015 roku trafił do szpitala z ostrym krwotokiem z ust. Według amerykańskich mediów, lekarze zdiagnozowali u niego raka gardła. Doniesiono, że Kilmer nie chciał się na leczyć z powodu swojej religii, gdzie wyznawcy Stowarzyszenia Chrześcijańskiej Nauki uważają, że jedynie gorliwa wiara jest w stanie pokonać śmiertelne choroby. Wierni tego kościoła nie uznają także leków konwencjonalnych - wikipedia.nie chce krakac ale jeżeli wiki sie nie myli to wkrótce pożegnamy tego dobrego aktora przez jego wiarę podobnie jak zmarł syn johna travolte,jak scentologia zakazała mu leczyc jego syna...szkoda naprawdę

dj_carlos

szok

dj_carlos

To jego osobista sprawa , ma prawo wyboru .

dj_carlos

Po zatem aktor zdemontował te plotki .

buterfly

Może i zdementował ale prawda jest bolesna
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3346114/Fears-Val-Kilmer-seen-weari ng-medical-breathing-aid-assuring-fans-not-battling-throat-cancer.html

Dora_10

Tak jak napisałem uważam że, to jego prywatna sprawa .

Ma prawo wyboru .

Mnie jego osobistę życie nie interesuje .

buterfly

Żadne plotki! ..sam się ostatnio przyznał do tego jakiś czas temu a rak jest juz w odwrocie niby twierdzi ze juz się wyleczył

dj_carlos

Nie każdy chcę opowiadać o swoich chorobach i absolutnie ma prawo zostawić taką informacje dla siebie .

dj_carlos

Od kiedy potomek dumnych Czirokezów nie chce zmierzyć się z rakiem? To jakieś plotki, z rzeczywistością nie mają nic wspólnego. Czirokezi tak łatwo się nie poddają.

dj_carlos

Jak by miał raka to nie grał by w filmach. Jakoś daje rade w Pierwszym śniegu ( choć przez chorobę wygląda jak narkoman)

Patrick_2

Sam sb zaprzeczasz mówiąc że " jak by miał raka to nie grał by w filmach" a na końcu stwierdzasz że w filmie który podałeś" przez chorobę wygląda jak narkoman" haha... (No chyba że uznajesz że chorował ale na coś innego co zmienia jego wygląd jak narkoman xd,ale sam oświadczył później że chorował na raka, zresztą sprawa jest na razie zamknięta, bo aktor wyszedł z tego jak pisałem już wcześniej w odpowiedzi...ale to zdradziecka choroba i nigdy nie wiadomo czy nie będzie przerzutów)

dj_carlos

przez chorobę ale nie koniecznie rak. Ale Pewnie masz racje

Patrick_2

No pewnie że mam ! :D

dj_carlos

Myślałem, że aktorzy to raczej ludzie rozumni. Ale jak widać tylko na ekranie.

dj_carlos

Gdyby nie ta religia, to wszystko byłoby dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones