Ty Pennington

Gary Tygert Burton Pennington

8,1
71 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Ty Pennington

Jesli nie podobacie ten program dom nie do poznania, to po co ogladacie, nie powinniscie obrazac i traktować na wszystkich forum, ktorzy lubią ogladac dom nie do poznania, ja bardzo lubie ogladac, !! Mam inna zdanie, one naprawde pomagają, nie sa sztuczni, wy nie znacie uczucia do ludzi i nie ufajcie im. Ja sama jestem niedosłyszaca i gdy ogladalam 2 sezon rodziny Vardon, ktorzy sa glusi, to nie sa falszywi, one sa prawdziwymi, ta ogladalnosc wzrastac bo one lubia ogladac i ja tez. Jesli nie podobacie to nie wchodz na ttej forum glupcy naprawde jestescie. Ja zgadzam z Paige i innymi, bo maja racją a wy nie macie ...

Ayaka19

LUDZIE! PROGRAM TEN OBEJRZAŁAM 2 RAZY I PRZESTAŁAM BO WŁAŚNIE DOSZŁAM DO WNIOSKU ŻE MNIE IRYTUJE. CZY JA MAM ZAKŁDAĆ ODDZIELNE JAKIEŚ ANTY FORUM BY MÓC SIĘ WYPOWIEDZIEĆ?? BO TU WYSTARCZY MIEĆ INNE ZDANIE A JUŻ CIĘ ZBESZTAJĄ i WYCHODZI NA TO ŻE JESTEM BLUŹNIERCĄ BO MAM INNĄ OPINIE! LUDZIE!! PO TO JEST FORUM , BY MÓWIĆ CO SIĘ PODOBA A CO NIE! A WY WZYSTKICH BESZTACIE ZA ICH ZDANIE! TROCHĘ SZACUNKU DLA INNYCH! PRZECIEŻ JA NIKOGO NIE OBRAŻAM OPANUJ SIĘ DZIEWCZYNO, TO INNI RZUCAJĄ WYZWISKAMI BO KTOŚ MA INNE ZDANIE! TROCHĘ SZACUNKU DLA INNEGO CZŁOWIEKA, TO NAPRAWDĘ NIE BOLI!!! NIECH KAŻDY OGLĄDA CO CHCE, JA NIKOGO NIE WYZYWAM ZA TO, TYLKO MAM PRAWO WYRAZIĆ SWÓJ OSĄD NA TEN TEMAT! KAŻDY MA SWOJE ZDANIE USZANUJCIE TO LUDZIE!!!
nie mam zamiaru więcej pisać na ten temat, bo to śmieszne za co potrafia skreślić człowieka ludzie na tym forum. Niech każdy ogląda, żyje i wyraża swoje zdanie po swojemu, tak jak sądzi.

Ayaka19

Agnes ja oglądam ten program i nawet go w swoisty sposób lubię, ale ja w przeciwieństwie do Ciebie szanuję zdanie innych. Ty jak część użytkowników zapominasz że to jest FORUM - którego zasadą działania jest ścieranie się różnych stanowisk!

Dla mnie jest to bardzo wygodne, ponieważ gdy stoję przed wyborem filmu zaglądam tu i wiem mniej więcej czego po czym można się spodziewać i czy warto to oglądać.

Wypowiedziami tego typu sugerujesz że jesteś tandetną prowokacją albo głupiutką dziewczynką wychowaną na Bravo, wielbiącą postaci z TV. Tak czy inaczej jesteś żałosna, Obudź się tu prawdziwa rzeczywistość. Stwórz sobie na blogu temat-ołtarz "Kocham Ty'a, projektantki projektantów rodziny program, ja wszystkich kocham", gdzie z podobnymi sobie będziecie ich wspólnie wielbiły a negatywne komenty skasujesz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones