Ty Pennington

Gary Tygert Burton Pennington

8,1
71 ocen występów osoby
powrót do forum osoby Ty Pennington

Chciałabym zamieścić tu ten temat, aby każdy mógł wpisywać mysli Ty'a. Myśli, które inspirują do działania i daja wiele do zastanowienia. Proszę, aby nie powtarzały się za bardzo. To może ja zaczne:
,,Niech wiatr wieje Ci w plecy, niech Bóg trzyba Cię za dłoń"
,,Sieden tysięcy ludzi podniosło rece w cichym wiwacie...to było piękne"
,,Cisza była cudowna"
,,Człowiek upada, ale wstaje i idzie dalej"
,,Twoja siła pomaga mu trwać"
,,Dajemy rodzinom wszystko czego potrzebują, ale lubimy dawać też to czego pragną"
,,Człowiek wyszedł do pracy i już nie wrócił"
,,Człowiek nigdy nie wie co mu jest pisane"
,,Nie wiedział jak wygląda pokój, to dowód miłości"
,,Miłości nie da się zobaczyć"
,,Machnąłem rękami i tysiące ludzi umikły"
,,Nawet nie wyobrazam sobie co przeżywaliście, miłość pomogła Wam przetrwać"
,,Najważniejsza jest rodzina i miłość, nawet jeśli tego nie widzisz, możesz to poczuć"
,,Obiecuję zrobić co w naszej mocy, aby ułatwić Wam życie i dać nieco szczęścia"
,,To nie była kradzież, tylko przejaw bezmyślnej przemocy"
,,Tym co daje tej rodzinie siłę i pomaga pokonywać przeciwności losu, jest miłość"
,,Nauczyliśmy się wielu rzeczy od człowieka, który nie widzi. Jamie dowiódł, że można stac się lepszym"
,,To piekna bajka o motylku, który odzyskuje kolory"

Narazie tyle
Pozdrawiam
Kicek

T_Bag

Ja mam narazie jeden, ale jak coś ciekawego sobie przypomnę, to dodam :)

"Często chcemy zrobić coś, co jest niewykonalne. To tak, jakbyśmy chcieli rzucić koktailem w wiatrak."

T_Bag

Mi się najbardziej podobał tekst: "Czasem najprostrze rozwiązania są najlepsze.." :)
Święe i piekne słowa ;)

Rika

Z dzisiejszego odcinka mam tylko to:
,,Jej duch zostanie"
,,Było pusto i wiało chłodem, ale dom przypominał o Anne Marie"
Jutro dodam wiecej bo dzis ogladalam tylko poczatek i to do tego na stacji benzynowej pozdrawiam

T_Bag

Najpopularniejsze i motywujące acz proste - "LET'S DO IT!" czyli "Zróbmy to!" jakby ktoś nie wiedział;) pozdro

T_Bag

"Tym co daje tej rodzinie siłę i pomaga pokonywać przeszkody losu jest miłość"

T_Bag

,,Stracił żonę ale ma trzech synów to jego najcenniejsze skarby" - chyb atak to Ty powiedział jak coś pzrekręciłam to poprawcie mnie
,,Zróbcie cos dla mnie, otwórzcie dzrzwi i zacznijcie nowe życie"
,,Wejście dzieci można porównać do otwarcia grodzi na tamie"

tylko tyle bo Kicek resztę napisał jak sobie coś jeszcze przypomnę to napewno napisze :)

T_Bag

"rak to bardzo ciężka choroba żeby z nim wygrać człowiek musi się niemal zabić."

justynabak22

,,Woda, ogień i drabina jako symbol osiągania wyżu"

T_Bag

,, Ten człowiek jest bohaterem dla ludzi i ojcem dla swoich dzieci"
,,To bohater dla nas wszystkich"

T_Bag

"pozostaje mi powiedzieć tylko jedno - witajcie w domu"

Fretkaa

,,Człowiek zdaje sobie sprawę, jak cenne jest zycie"

T_Bag

"Człowiek zdaje sobie sprawę jak cenne jest życie", "chcę słyszeć brzęk szkła i ujadanie psów";D i jeszcze jedna myśl - co prawda nie Ty'a tylko Mike'a, ale moim zdaniem warta zapamiętania - "Każdego dnia będą spoglądały na fortepian z przekonaniem, że ludziom jednak zależy..."

Fretkaa

,,Kiedy weszliśmy na szczyt upamiętniający Lori, zdaliśmy sobie sprawę, że dzięki tej tablicy zostanie na zawsze w naszych sercach"

,,Lori jest wszędzie w chmurach, w wodzie w zwierzetach..."

T_Bag

"Wspólnymi siłami sprawiamy, że życie staje się łatwiejsze, piękniejsze..."

I my też będziemy to robić, polska ekipo EMHE!:)

T_Bag

Hej ludziska! Nie widziałam kilku odcinków,a wiem, że Ty powiedział w nich cos głębokiego...prosze tu pisać...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones