Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

Troian była na przesłuchaniu do roli Niny Sayers (w którą ostatecznie wcieliła się Natalie
Portman) w Czarnym Łabędziu (Black Swan) ale na przesłuchaniu obecny był także pies
Darren'a Aronofsky'ego który podobno zaczął się ksztusić czy coś takiego i Troian zamiast
odegrać scenę uratowała psa, niestety za cene braku angażu w filmie. Jak sądzicie
nadawałyby się do tej roli ? Lepiej niż Natalie Portman ? Na końcu warto wspomniec, że
Troian trenowała wcześniej balet w szkole.

whiteshadow

Hm, no myślę, że by się nadawała, nie jest jakąś sławną aktorką ale ma talent. Mi się podoba jej gra choć mówię to tylko w oparciu o PLL i jakiś krótki film. Sam "Black swan" zbyt mi się nie podobał, poza końcówką.

aczkolwieczka

Ja oglądałam każdy film z nią, jaki tylko został wypuszczony do obiegu i nie mogę się doczekać "Consent" ale zboczyłam z tematu ...
Jeny, ale głupio, że jeszcze nie dostała szansy aby całkowicie pokazać co potrafi i moim zdaniem właśnie rola Niny mogłaby jej na to całkowicie pozwolić, bo Natalie dostała za nią oscara... i do tego jeszcze ona naprawdę umie tańczyć balet, jeny rola idealna... Szkoda. A tak po za tym chyba nie moge być obiektywna, bo "Black swan" to jeden z moich ulubionych filmów, a Troian jest jedną z moich ulubionych aktorek...

whiteshadow

Mogłabyś polecić jakiś film, w którym Troian szczególnie Ci się spodobała? Chętnie bym obejrzała coś z jej sporym udziałem.

aczkolwieczka

Mnie się najbardziej dotychczas spobobał "The Come Up", "Unspoken" i "November Rain" tylko, że wszystkie są krótkometrażowe, ale każdy jest warty zobaczenia :)

whiteshadow

* "A November"- przepraszam za pomyłkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones