Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

Troian Bellisario została nominowana do nagrody Teen Choice Awards w kategorii najlepsza
aktorka w dramacie.
Podziękujmy Troian za jej genialny występ w drugiej połowie 3 sezonu PLL i w ogóle za wszystkie
odcinki z jej udziałem. Głosować można codziennie, każdy głos się liczy, a rejestracja zajmie
Wam jakąś minutę. To nie jest duża cena za nagrodzenie pracy Troian. Ludzie ją nominowali,
teraz my zróbmy z niej zwyciężczynię ! :)

Tutaj zamieszczam link do strony, na której odbywa się głosowanie :
http://teenchoiceawards.com/index.aspx

Mam nadzieję, że przyłączycie się do końcowego sukcesu Troian w tej kategorii :)

whiteshadow

Udało nam się ;)

whiteshadow

nie oglądałam :/
zdobyłą te nagrodę ??

elvis55

Tak, Troian zdobyła, Ian zdobył, wszystkie 7 nominacji zgarnęła ekipa pll :D

whiteshadow

to fajnie :P

elvis55

Tutaj, można to zobaczyć, osobiście oburza mnie sposób w jaki ogłosili ich zwycięstwa, wręcz żałosne, wymienili poprostu imona i kategorie kiedy oni wchodzili na scene po ogłoszeniu ze PLL wygrało Best TV Drama...
www. youtube .com/watch?v=h3cnnFvAXDo&list=LLUHwuughVWYPTrWvk11T-IA&feature=mh_lolz

agacja

Ale tak jest na tej gali, tak sama było z ekipą glee i osobami co zgarnęły parę nagród, chociaż muszę się zgodzić z tym, ze Troian i Ian powinni mieć chociaż chwilę na powiedzenie paru słów do fanów dzięki którym wygrali, a nie Ashley i Shay, które nie wygrały osobiście żadnej nagrody, a mówiły najwięcej ;)

whiteshadow

Tak, chciaż no jestem przekonana że Ashley poprostu stała na przeciwko mikrofonu i musiała już coś powiedzieć, Shay się bardziej tam wcisnęła, Troian, oczywiście, skromnie i profesjonalnie nigdzie sie nie pchała. Za to Keegan "uratował honor" dziękując twórcą a nie tylko faną :D
(Treegan = perfect :D)

agacja

No, Keegan chyba jako jedyny z aktorów na całej gali podziękował twórcom serialu, co było naprawdę fajne, bo sorry ale bez nich nikt nie zgarnąłby żadnej nagrody :D Troian wydaje się zawsze taka trochę wycofana, nieśmiała i bardzo skromna, nawet w tej sukience ( chociaż była ona śliczna ) Ale i tak najlepszym momentem na gali była właśnie mina Troian, gdy statuetkę za "the best break up song " zgarnęła Selena Gomez. Jej mina była bezcenna ;)

whiteshadow

az musze zobaczyć :P

agacja

Mnie też to oburzyło! I dlaczego dostali tylko jedną deskę na PLL? Lucy, Ian, Keegan oraz najlepsze dwie aktorki serialu Janel i Troian powinni dostać osobno tę deskę kurde! inni dostawali

matyldablaszczyk

Naprawde? Dostali jedną deskę?!faktycznie teraz t zauwazyłam ale no...może potem im dali? Trochę żałośnie to się odbywa...

agacja

No bo robią milion kategorii a potem nie ma czasu by porządnie oglosić wygranych, pokazując kto był nominowany a kto wygrał. Niech w takim razie zrobią mniej kategorii, albo niech dadzą na to np. 2 godziny... Bo niektórzy na widowni pewnie nawet nie usłyszeli, że wygrywa Troian. I jak tu zostać zauważonym?

matyldablaszczyk

Zgadzam się całkowicie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones