Troian Bellisario

Troian Avery Bellisario

8,6
3 673 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Troian Bellisario

Troian jest według mnie świetną aktorką. Trudno jednak mi ją oceniac, znam ją tylko z Pretty
Little Liars, nigdzie nie mogę znaleśc filmów z jej udziałem w necie do obejżenia ... Ale
oceniając po grze w PLL jest chyba najlepsza z całej paczki ... Dzięki jej doskonałej grze
postac Spencer jest najbadziej intrygująca, ciekawa ... Poza tym Spencer jest moją ulubioną
bohaterką, jest to po sporej części zasługa Troian :) Gra bardzo dynamicznie, umie pokazac
emocje, może brakuje jej do ideału ale moim zdaniem gra najlepiej ... No nie porównujmy
jej do np. Shay , która gra Emily, bo tu nie ma porównania :) A wy co myślicie o Troian ? :)

paolawppw11

Na początku byłam oczarowana Emily. Ma urodę Pocahontas :)
Ale Spencer jest piękna na swój sposób, ma w sobie coś takiego, że nie można oderwać od niej oczu. Uwielbiam ją!

AmeliaEm

obejrzyjcie sobie 4 sezon NCIS odcinek 9 twisted sister zagrała moim zdaniem swiernie!:D ja ja uwielbiam w PLL od samego poczatku nie dosc ,ze gra rewelacyjnie to jeszcze jest bardzo inteligentna ;))

maaarz

Specjalnie obejrzałam ten odcinek dla Troian żeby zobaczyć jak gra gdzieś indziej niż w PLL i nie zawiodłam sie. Gra dobrze, ale w sumie nic dziwnego, ma wykształcenie aktorskie. ; )

Request_

ja wlasnie tez specjalnie dla niej i tak mysle co by tu jeszcze obejrzec mozesz cos polecic ?;)

maaarz

Właśnie nie bardzo bo grała w jakichś mało znanych i trudno dostępnych do obejrzenia filmach z tego co widze. Możnaby ją w serialach poszukać chyba tylko, a szkoda.

Request_

No zauważyłam własnie.;( no szkoda szkoda bo ma talent nie powinna go marnowac w serialach,choc w PLL gra rewelacyjnie i mam nadzieje,ze po PLL posypia sie jakies propozycje filmowe.;)

użytkownik usunięty
Request_

Unspoken - http://www.youtube.com/watch?v=CLCaEX5v1HI&feature=watch-now-button&wide=1

AmeliaEm

dokladnie Emily jest taka niezwykła ale wszystkie bohaterki kłamstewek są piekne co czyni seriall jeszcze ciekawszym :P

paolawppw11

gra jeszcze w youtubowskim mini serialu: http://www.youtube.com/watch?v=JKYfdO5LFDs&feature=relmfu

paolawppw11

taaaak, ostatni odcinek Pretty little liars zdecydowanie to potwierdza!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones