Trieste Kelly Dunn

7,5
1 007 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Trieste Kelly Dunn

Jest niesamowita. Zwłaszcza, gdy w specyficzny sposób uśmiecha się oczami. W Banshee świetna rola. Cudowna kobieta. Ideał.

Dobrosz_65

Nie da się ukryć, po tym co się stało w 3 sezonie miałem ochotę wynająć płatnych morderców na scenarzystę :(

Thompston

Masz rację. W tej sytuacji taka reakcja na akcję scenarzystów była by jak najbardziej uzasadniona. Każdy, nawet najbardziej surowy sąd by uniewinnił i jeszcze dał medal za obywatelską postawę.

Dobrosz_65

Daj spokój, mi się to śniło w noc po obejrzeniu tego cholernego odcinka. Najgorsza śmierć jaką w serialu widziałem, a trochę ich się naoglądałem. Może i trochę ze względu na sympatię do charakteru i wyglądu bohaterki, ale też sama egzekucja naprawdę straszna i to bez używania wymyślnych narzędzi zadawania śmierci.

Thompston

Ojj panowie trzeba było uprzedzić, ze spoiler :P.
Ja na szczęście trafiłam już po obejrzeniu całego serialu, ale dla kogoś może to popsuć oglądanie.

A co do tej sceny to całkowicie się zgadzam,strasznie smutno mi było, Hood zasłużył po tym wszystkim co go spotkało na szczęście. Z Siobhan wyglądali uroczo :D

Tekashikika

Oj wybacz, faktycznie powinienem zaznaczyć ;)

Thompston

Wybaczam ;)

Dobrosz_65

UWAGA W TYM TEMACIE SPOILERY ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones