Topher Grace

Christopher John Grace

7,1
9 871 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Topher Grace

Raimi spierdolił misje obsadzajac go do roli Venoma;/
Vwnom To postać kultowa, dobrze zbudowana-niczym kulturysta,
a Topher nie ma warunków do zagrania roli mojego ulubionego czarnego harakteru. Dominic Purcell -> on świetnie pasuje.

Nie umniejszam aktorskim uiejętnościom Tophera ale nie nadawał sie do tak ważnej roli. To tak jaky obsadzić M.Mroczka do roli Conana.
Pozdrawiam.
Q-Dance.nl
xD

qlimaxhardstyle

zgadzam się była to anjwieksza pomyłka Raimiego w SM3... Uważam też że Topher bardziej by sie nadawał do roli Parkera niż miałki Tobey...

Kaly

Faktycznie Topher był nietrafiony do tej roli. Brock w komiksie ostro pakował. Nie myślałem o tym wcześniej, ale faktycznie lepiej by pasował do roli Parkera, ten aktor ma w sobie to coś czego brakowało Maguire'owi.

qlimaxhardstyle

No to fakt. Nie mam pojęcia co Raimi zrobił z Venomem. Wogóle obsada tego filmu jest moim zdaniem fatalnie dobrana. Parker nie był aż taką ciotą jak w tym filmie. Brock tak jak piszecie miał posture kulturysty i właśnie super wyglądał taki potężny pająk. Jedynie kogo chyba fajnie spasowali to Sand-mana i Goblina ale nie Harryego tylko Normana. Octopus moze nie najgorzej ale jakos ani nie lubię tej postaci ani nie trawię Alfreda Molina. Wracając do Venoma to nie mam pojęcia kto mógłby teraz pasować, przychodzi mi do głowy Roland Kickinger. Posturą odpowiada, włosy ma blond tylko wątpie, że aktorsko by podołał bo aktor z niego żaden. Ogólnie cała ta saga Spider-man to kino dla amerykańskich nastolatków. Kupa efektów i nic pozatym. Ten film moim zdaniem powinien być bardziej mroczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones