Tony SiricoI

Genaro Anthony Sirico Jr.

8,7
3 455 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Sirico

W książce Prawdziwy Gangster, mówiącej o Jonie Robertsie,kokainowym kowboju jest wzmianka o Tonym. Z tego co pamiętam, był gangsterem na prawdę, groźnym i
skutecznym w swoim fachu.

maciek24043

Ta książka raz że jest totalnie popieprzona, w dodatku jest stekiem bzdur. Powinna zostać zakazana, byłem pełny obrzydzenia co do autora.

jasiunr1

Obrzydzenie można mieć do głównego bohatera - Jona Robertsa, który był bardzo złym człowiekiem, a nie do autora.

Christo

A co z ta ksiazka moze byc nie tak? Bo nie czytalem.

użytkownik usunięty
Christo

A jak myślisz kto jest autorem tej książki?...

użytkownik usunięty
jasiunr1

Daj jakieś przykłady.

Jego przekonania, wypowiedzi. Teraz nie jestem w stanie przytoczyć dokładnie, ale szczerze to wolałbym o tym zapomnieć

użytkownik usunięty
jasiunr1

Zależy jak na to patrzeć ale jego przekonania były po części słuszne. Niestety często zło triumfuje i nie ma co do tego żadnych wątpliwości... Zresztą co ja tu będę pisał Jon w swojej książce wyraźnie piszę że zło jest lepsze od dobra i zawsze należy wybierać zło a nie dobro, wręcz nakłania ludzi żeby czynili zło i szli w jego ślady. Nie wiem ile w tym co mówił Jon było prawdy a ile fałszu pod względem wydarzeń jakie przeżył ale jest to chyba jedyna taka książka pisana przez samego gangstera który nie poddał się żadnym duchowym zmianom i nie piszę " jak to źle czynił, że teraz ma straszne wyrzuty sumienia" tylko opowiada dokładnie cały swój (niesamowity) życiorys bez żadnych zbędnych farmazonów tylko tak jak to było na prawdę. Jak dla mnie ta książka jest niesamowity, długo szukałem ale nie znalazłem żadnej która była by napisana w podobnym stylu.

Ja miałem podobnie, facet generalnie nie owija w bawełnę. Książkę się wręcz pochłania, bo biografie złych ludzi zawsze są interesujące. Nigdy jednak nie będę pochwalał jego czynów, czy tez ogólnego podejścia do życia/kobiet/konkurencji/etc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones