Tony SiricoI

Genaro Anthony Sirico Jr.

8,7
3 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tony Sirico

Gosc w Rodzinie Soprano jest nawiększym kozakiem ze wszystkim kazdemu sposci lanie kazdego moze zalatwić RESPECT !!!!

lolo_4

A pamiętasz jak tych 16 Czeczenów?? ;) I jak wracał be buta :P

KrzysztofFW

ehhehehe racja ale poza tym jest niezly twardziel

lolo_4

ten koleś nie jest zawodowym aktorem, to były nowojorski gangster
siedział kilkukrotnie w więzieniu, najdłuższy wyrok - 7 lat

W rodzinie soprano gra bosko ;D

ziomenator

Zawodowym jest - gra w Sopranos i dostaje za to tłustą kapustę. Po prostu nie jest aktorem z wykształcenia :)

Graff_von_Janoloff

Ech, świetna postać - te jego historyjki, ten jego śmiech.
Niesamowita scena była jak Tony próbował go wkurwić na łódce. Nawet myślał o zabójstwie ;P

Graff_von_Janoloff

on nie gra, on jest soba:)(zeby nie byl za krotki)

lolo_4

Ja go nie lubię, taka dwulicowa menda, zależy mu tylko na kasie.

Loszo

tak , ale nie oszukujmy sie ten serial jest o mendach:sylwio bije kobiety , chris jest dwulicowym ćpunem , a sam tony soprano jest psychopatycznym mordercą łamiącym zasady mafii , wychujał swojego własnego wujka zeby zostać szefem(!!), zabił za konia(!!!) ,chronił tonyego b...

lolo_4

Obok Chrisa najlepiej zagrana i charakterystyczna postać w serialu

Maslana

jak dla mnie po prostu geniusz w Sopranos. Najlepsza rola .dla mnie oczywiscie ,ktos moze powiedziec ze Tony lub Chris zagrali lepiej ale ja zawsze najbardziej bede lubial PAULIEGO :D

lolo_4

Uwielbiam te jego siwe boki, jak na nie patrzę to zawsze chce mi się śmiać :D

lolo_4

Pamiętacie jak wypytywał w szpitalu chrisa o piekło? łehehehehehe :D

lolo_4

najlepszy motyw to jest jak z chrisem ganiaja po lesie tego ruska. W sumie to wogole najlepsza postac z soprano

Avatar_3

'on nie gra, on jest soba:)'

Dokładnie, dużo to on grać nie musiał, hee.


Scen z jego udziałem jest za dużo, aby wymieniać je. 'Ołł!' ;]

lolo_4

No też myślałem, że twardy żołnierz, ale....zwykły morderca. między sobą niech się wytłuką w cholerę, ale co ma z tym babcia i kelner wspólnego?

bokser_Ken_Wywietrznik

żywotny dziadek, sporo lat na karku ale formy mu niejeden zazdrości - ogólnie Paulie to moja ulubiona postać z Soprano, ma nieraz taki fajny czarny humor, a ogólnie podobało mi sie jak w którymś tam sezonie wkurzał Chrisa bo kazał mu serwować drogie jedzenie dla wszystkich:D

MilesQuaritch

Jego postać to najbardziej komediowy akcent tego serialu. :)

lolo_4

gdyby dawali Oscara za rolę w serialu, to Paulie z Soprano powinien ją dostać:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones