Tommy Wiseau

Thomas Pierre Wiseau

6,2
2 348 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tommy Wiseau
Bernierdh

Tommy, życzę Ci zdrowia, uśmiechu i Oscara, a sobie jeszcze więcej Twoich filmów! ;] Najlepszego!

Bernierdh

Wszystkiego co najlepsze dla najlepszego najgorszego aktora, reżysera i scenarzysty wszech czasów!!! ^^

Bernierdh

Tommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, żyj długo i szczęśliwie, jeśli nie, to RANISZ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bernierdh

Thahahahaahahahahahahaha :D

Bernierdh

Hahaha.. Hey.. How you doin? Hi. Hey Oł. Wow. All right - thank you, thank you :).. all right!.. I'm blushing :). hahaha.. Thanks Anyways - how is your sex life?

Bernierdh

Ale mam nadzieję, że te życzenia nie są tylko żartem, ironią, zwłaszcza, że gościu możliwe, że pochodzi z Polski i rozumie wszystko co się o nim pisze.

introverder667

Moje życzenia są całkowicie szczere - życzę mu wszystkiego co najlepsze i cieszę się ogromnie, że dzięki Franco znalazł się wreszcie w świetle reflektorów a nawet na złotych globach :)

Bernierdh

Nierozumiem cię jak ten gościu może obchodzic urodziny jak urodził się 3 października a ty napisałeś komentarz miesiąc temu czyli gdzieś tak 27 stycznia nie mògł on obchodzić urodziny miesiąc temu co najwyżej mógł obchodzić 3 miesiące temu po październiku mamy listopad grudzień i styczeń

Rafal350a

Mój komentarz z życzeniami ma datę 3 października 2014. U ciebie wyświetla się inaczej?

Bernierdh

wszystkiego najlepszego tomek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones