Tomasz WłosokI

6,7
43 510 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Włosok

Aż dziwne, że tak mało jest tu tematów o nim. Tomasz wydaje się bardzo sympatyczną osobą, polubiłam go od razu kiedy występował jeszcze w Pierwszej Miłości. Ale teraz jest już za dobry, żeby tam grać :) Jego twarz przewija się w wielu dobrych filmach i serialach, widać że starannie dobiera role, szkoda że mimo to nie mówi się o nim zbyt wiele, ciągle jest jakby w cieniu. Widziałam go w Lublinie kiedy kręcono Wojenne Dziewczyny pod moją kamienicą. Żałuję, że nie podeszłam, bo pewnie już nie będzie więcej okazji.

Tomku, jeśli jakimś cudem to czytasz wiedz, że jesteś świetny :) Wszystkiego dobrego i dalszych sukcesów życzę!

użytkownik usunięty
DoomedMistress

Wg mnie całkiem dobrze zagrał w 1983

Zagrał sympatyczną postać jak zwykle, nawet po wietnamsku coś tam powiedział :P teraz czekam na Diablo, szykuje się dobry film.

DoomedMistress

Zupełnie się nie zgadzam z tą opinią. I nie mogłam pojąć kto zatrudnia w tyłu produkcjach tak marnego aktora. Ale sprawę chyba wyjaśnia zatrudniany jest w politycznych antypolskich produkcjach. Smutne.

DoomedMistress

no coz tez mialem go za spoko goscia ale po roli w Zielonek granicy uwazam go za amebe umyslowa i głupka. po prostu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones