Tomasz Lulek

6,4
386 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Lulek

Czy przypadkiem to nie on występuje w tym cyklu słuchowisk radiowych? Ciekawi mnie jeszcze jacy aktorzy tam użyczają głosu? Wiem, że chyba jeszcze Wojciech Dąbrowski wtrącił swoje pięć groszy do ww. słuchowisk. Swoją drogą obaj z "Pierwszej miłości"...

Limakuna

To akurat i mnie by ciekawiło - jacy aktorzy użyczają głosu w RTS ?

vital7

Miłogost Reczek - użyczył on głosu Travisowi. Trochę się naszukałem, ale udało się mi go zidentyfikować:)

Limakuna

Jakieś pomysły co do reszty aktorów z RTS?

Limakuna

Od dluzszego juz czasu staram sie, wszelkimi znanymi sposobami, dowiedziec sie, kto czyta role Pulaskiego, Morelliego i kobiece r w tym rewelacyjnym sluchowisku.
Znalazlam tylko to ze Milogost Reczek uzycza glosu Travisovi (dzieki, Limakuna) a Tomasz Lulek Smithowi.
Pozostali aktorzy - tajemnica do ktorej wyjasnienia potrzebny bedzie prywatny detektyw Travis jak sadze

beata_kozlowska

Morelli to Mirosław Baka. Pulaskiego „gra” Marek Frąckowiak. Mam „fetysz” głosów i wyłapałem ich ze słuchu. Niestety, kobiece głosy rozróżniam dużo słabiej, więc ty zagadka dla pozostałych.

lockhorne

Wątek stary ale się dopiszę bo zasypiam z RTS od dłuższego czasu. Co do p. Baki mam pewność. Prócz roli u Kieślowskiego nie zasłużył sobie na miejsce w moim sercu ale tymi rolami nadrabia w szybkim tempiem.
Też jestem fetysztstka głosów :) ten kobiecy zupelnie niezidentyfikowany, jednak o bardzo elastycznych możliwościach. Jeśli ktokolwiek widział ktokolwiek wie która to, niech da znać!

mitulaola

Urszula Grabowska?

Anita_Gajda

Dołączam sie do pytań ! Słuchowiska produkcji Koliber STUDIO są niesamowite dlaczego jest tak mało informacji na temat tej produkcji ? Nie które słuchowiska trafiają w sedno dzisiejszego świata. Czy ma ktoś informacje gdzie można jeszcze znaleźć ich produkcje ?

beata_kozlowska

Myślę, że jeden z kobiecych głosów to Hanna Śleszyńska

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones