Tom SizemoreI

Thomas Edward Sizemore Jr.

7,8
13 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Sizemore

Jest szansa, że znany aktor odpowie za napaść seksualną, której miał się dopuścić 14 lat temu. Skrzywdzona dziewczynka jest już dorosłą kobietą i opowiada po latach o zdarzeniu, które zostało zamiecione pod dywan. O całej sprawie wiedzieli zarówno pracodawcy Sizemore'a jak i rodzice 11-latki.
Do zdarzenia miało dojść w 2003 r. na planie filmowym w Utah. Dziewczynka powiedziała swoim rodzicom, że kiedy kręcąc jedno ujęcie siedziała Sizemore'owi na kolanach, ten dotykał ją między nogami. Aktor wszystkiemu zaprzeczył, ale został odesłany z planu i dopiero później dokręcił swoje sceny. Rodzicie nie wnieśli wówczas oskarżenia.

Członkowie obsady i ekipy, w tym aktorka Robyn Adamson i dyrektorka castingu Catherine McGregor potwierdzają, że w trakcie sesji zdjęciowej Tom Sizemore nieodpowiednio dotykał 11-latkę, gdy ta siedziała na jego kolanach.

26-letnia dziś ofiara nie chce komentować zajścia sprzed lat, ale w rozmowie z "The Hollywood Reporter" ujawniła, że zatrudniła adwokata. Prawnik ma zbadać całą sprawę i przedstawić jej prawne możliwości działania, wymierzone zarówno w Sizemore jak i jej rodziców.

55-letni Tom Sizemore jest znany z takich filmów jak "Urodzeni mordercy", "Szeregowiec Ryan", "Helikopter w ogniu" czy serialu "Kompania braci".

Od 15 roku życia aktor walczy z uzależnieniem od narkotyków, przez które kilkukrotnie wdawał się w konflikt z prawem. W 2003 r. został skazany na 7 miesięcy pozbawienia wolności za napaść i pobicie ówczesnej partnerki, Heidi Fleiss. W 2007 r. trafił do aresztu za posiadanie metaamfetaminy, zaś w lutym 2017 r. usłyszał dwa zarzuty stosowania przemocy domowej.

arko1981

Artykuł z Wirtualnej Polski ściągnięty ;p ..mogłeś już własnymi słowami, to napisać ale dobra :p ...a gość powinien dostać karę za to co zrobił.jak myślisz, jest już po nim(w sensie filmowym) tak jak po spacey?

dj_carlos

Szczerze to mam nadzieję, że to już po nim w świecie filmowym i oby został skazany za to co zrobił. Oczyścić Hollywood z pedofilii i zboczeńców!!!

arko1981

Ale on już dawno jest skończony, gra od lat w najgorszych chałach i będzie to robił nadal, bo nie są to filmy przy których ktoś przejmuje się czyjąś reputacją, jest narkomanem i człowiek skazywanym za przemoc wobec kobiet. Nikt się po nim niczego dobrego nie spodziewa. Od 2001 roku nie zagrał w niczym znaczącym. A skazanie kogoś po tylu latach jest bardzo trudne, gdyby to był gwałt lub morderstwo. Nawet kasy od niego nie wyciągnie bo to bankrut.

użytkownik usunięty
brava

To nie jest prawda. Zagrał u Davida Lyncha w ostatnim sezonie "Twin Peaks".

Wiem o tym, i to chyba jedyna wartościowa rzecz od lat. To nic nie znaczy.

brava

Ehh...Tom, Tom. Cóż żeś ze sobą uczynił, a taki dobry aktor, grałeś w tylu świetnych produkcjach u najlepszych reżyserów Hollywood a teraz? Ćpanie, alkohol, panienki i grasz w jakich nędznych filmach klasy B a może nawet i C. Smutne :(

Wigen19

On grał w filmach z klasy obejmującej cały alfabet.

arko1981

Też tak sądze !!!

dj_carlos

...ale nie musiałes pierwszy do mnie krzyczeć z tymi wykrzyknikami haha,nie no żartuje oczywiście xd

dj_carlos

po nim to już przecież dawno... ja widziałem go w filmie Paparazzi z 2004 ostatnio. I z tego co patrzę, to nie ma potem żadnego filmu godnego uwagi.

arko1981

Minął ponad rok od postawienia zarzutów i nic w tej sprawie nie słychać. Czyżby fałszywe oskarżenia?

intermed1

Może przenieść , tę interesującą dyskusję , do "Pudelka"....?

arko1981

A kogo on grał w Kompanii braci?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones