Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Dla mnie super się go oglądało w Incepcji!

użytkownik usunięty
Heian

Fakt w Incepcji taki miał styl fajny i ogólnie rewelacyjnie zagrał.

W ogóle głos ma fajny :D

Heian

dzięki 'incepcji' pokochałam tego faceta ;D jest rewelacyjny :)

Heian

w Incepcji ???? dla mnie to koleś rozjebał system w Bronsonie tam zagrał konkretnie :D pojeba zagrał rewelacyjnie
Incepcja uszła, ale bardziej zapamiętałem go z Bronsona

Tom Hardy jest znakomitym aktorem czekam na kolejne filmy z jego udziałem

Heian

człowiek kameleon, po prostu genialny! Stuart A Life Backwards, Rock'n'Rolla, The Take (nie wiem czemu na filmwebie nie ma nawet wzmianki), Bronson, Incepcja, aż ciężko wybrać która kreacja była najlepsza

rotten_kadath

Bronson - kreacja świetna, ale sam film, fabuła i reszta dość słabo... Gdyby nie kreacja Hardego film by dostał ode mnie najwyżej 3.

Heian

Genialna rola w "Incepcji". Nie widziałam go w innych filmach, ale w "Incepcji" zagrał tak przekonywająco, że jestem przekonana o tym, iż jest świetnym aktorem:) sceny z Arturem były rewelacyjne, gdyby nie one film by bardzo dużo stracił.

On A Friday

W nowym Batmanie bedzie mogł pokazać swoje umiejętności. Mam nadzieje że zagra genialnie, choć rola Bane'a bardo trudna

modzel94

Słyszałam, że ma zagrać w Batmanie :) dlatego nie mogę się doczekać Trzeciego Nolanowskiego Batmana.
A jeśli chodzi o jego role to jestem przekonana, że sobie poradzi - zdolniacha z niego ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones