Tom HardyI

Edward Thomas Hardy

8,8
128 731 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Hardy

Potrafi zagrać każdą postać oddając się jej w 100% - nie tylko grając charakterem, ale i wyglądem. Świetny aktor.

Matrixiu

Podpisuje sie pod Matrixu

yarash666

Ja również.

kasia12363

Niestety nie wszyscy to doceniają. Hejterzy już się zabrali do roboty. Był na setnym miejscu a teraz spadł na 103

Paula230

Zobacz na Dark knighta jaka ma ocene ciekawe co robia moderatorzy pija kawke?

Matrixiu

Zrobił na mnie ogromne wrażenie w "Warrior"!!! Przeogromne! Myśląłem, że zieli gościa z klatki MMA, a on tak świetnie wcielił sie w role zabijaki. Od tego filmu jestem jego wilkiem fanem i czekam na nowego Batmana! Rewelacyjny aktor.

ambarmani

Ja takze ! Sadzac po trailerach mozemy spodziewac sie super gry w jego wykonaniu mimo to ze ma maske jego spojrzenie, glos i gesty potrafia przyprawic o ciary w trailerze a co dopiero w filmie! Niemoge sie doczekac!:D

yarash666

Te jego spojrzenie :D

Matrixiu

To jest cecha prawdziwego profesionalisty, w kazdej roli daje z siebie 100 %.
Wielkie brawa !!!

Matrixiu

To jest takze aktor o wielu twarzach, w wojowniku go nie poznalem, dopiero jak sprawdzilem obsade. Tak samo w Szpiegu. W Bronsonie to juz wogole ;d

Zuber12

Pamiętam jak zaczynał...rżnął jakąś Helgę w jednym z odcinków "Kompanii Braci", już wtedy wróżyłem mu wielką karierę. To jest taki odpowiednik Sylwka, Bruce`a i Arniego moich ulubieńców z czasów dzieciństwa tylko przewyższający ich zdecydowanie talentem aktorskim. Wspaniale się rozwija.

Matrixiu

Pamiętam jak zaczynał....rżnął jakąś Helgę w jednym z odcinków Kompanii Braci, już wtedy wróżyłem mu wielką karierę... to jest taki odpowiednik Sylwka, Bruce`a i Arniego moich ulubieńców z dzieciństwa :) tylko przewyższający ich zdecydowanie talentem aktorskim. Wspaniale się rozwija.

Matrixiu

Ja od siebie polecam "Bronsona". Film nie jest jakimś arcydziełem, ale Tom zagrał niesamowicie.

SoKaM

A ja akurat nie polecam :P

użytkownik usunięty
Matrixiu

jako Bane wzbudził we mnie strach, respekt i sympatię był okrutny, nieobliczalny i zabawny przy tym. Mam wielki niedosyt po TDKR :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones