Tom EllisII

Thomas John Ellis

9,3
16 231 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Ellis

Tom jest genialny,oglądałam wcześniej z nim 3odcinkowy serial grozy, a potem Lucifer i nagle olśnienie - TO ON! jestem pod ogromnym wrażeniem jego talentu!!! Do tego przystojny mężczyzna :-)

Monica_7

tak w Lucyferze jest świetny.Ta gra,ten akcent,mimika,gesty.Super wszedł w tą postać

Monica_7

taka ciekawostka że jego ojciec jest pastorem jego wujek jest pastorem i siostra jest pastorem on sam jest chrześcijaninem i tutaj sobie gra Lucyfera :D

Pawel4323

Ale jaja :D a ja powiem, że aktor grający Janusza Tracza w realu jest bardzo religijny

Najlepsiejsza1958

wiem spotkałem go akurat na światowych dniach młodzieży :p nie podchodziłem ale widziałem go

Pawel4323

Zazdroszczę :o trzeba było podejść, taka okazja rzadko się trafia ;)

Pawel4323

Ja w Lidlu obok stadionu w Poznaniu spotkałam Tomasza Stockingera z synem Robertem, niedługo po tym jak spowodował wypadek po pijaku i uciekł

Monica_7

Tom Ellis w roli Lucyfera boski. Objawienie! Nie wyobrażam sobie nikogo innego. Teksty, akcent i wyraz twarzy rewelacja. Czekam na 3 sezon, już nie mogę się doczekać :)

Monica_7

Polecam serial Rush. Oczywiście Tom Ellis gra główną rolę prywatnego lekarza.

karolina100

Słyszałam o tym serialu ale jakoś mi umknął. Na jakim to kanale?

karolina100

Na pewno obejrzę! :) Dziś premiera w tvn7 ;)

Monica_7

ma za łagodną urodę na lucyfera...

FrankSerpico4455

Dokładnie tak! Pojąć nie mogę zachwytu nad serialem…

labefana

Lucyfera zagrał świetnie rober de niro a piekielny uśmiech ma Jack Nicolson...

FrankSerpico4455

po pierwsze ten serial to raczej komedia a nie thriller .
Poza tym jej przewrotność polega na tym, że tu z założenia Lucyfer NIE JEST zły, to ma być sympatyczny gostek, który się zbuntował przeciwko ojcu i za kare wylądował w piekle gdzie musi karać grzeszników chociaż średnio mu się to podoba dlatego zwiał na ziemie.
Wg twórców filmu to nie Lucyfer jest złem on ma tylko karać zło które jest w ludziach.
Do takiej koncepcji akurat Ellis się nadaje bo poza tym ze jest diabelnie przystojny :) to ma w sobie coś bardzo ciepłego i przytulaśnego :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones