Tom EllisII

Thomas John Ellis

9,3
16 218 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Ellis

"Well done detective " ;) Będzie mi brakowało tego akcentu Luckowego :) Właściwie to on trzymał ten serial w pionie i z chęcią się oglądało :) Szkoda ze skasowali

karolinex

Dokładnie, tak świetny serial, że znakomitym Tomem (Lucyfer) oraz innymi bardzo ciekawymi postaciami, które wynosiły bardzo wiele do serialu, jedynego takiego w swoim rodzaju... Dlaczego tylko 3 sezony... Strasznie mi przykro.

Monica_7

Serial uratowany :) Netflix wybawcą i zamówił 4 sezon :)

bambeusz

już nie mogę się doczekać :) Mam nadzieję, że serial zachowa "charakter" :]

karolinex

niestety to netflix więc tylko 10 odcinków :(

MrMcMateusz

biorę i to :)

karolinex

Polecam przeczytać to
https://www.telemagazyn.pl/artykuly/lucyfer-netflix-sezon-4-duzo-bardziej-odwazn y-niz-poprzednie-tom-ellis-pokaze-posladki-zdjecia-67676.html ;3

Yuichi_8

Już jest :D

BiedroneQ

Będzie też 5 sezon

mielewczykmalwina2

Jak taki słaby jak 4 to podziękuję. Ktoś zapyta ale jak to słaby, przecież w tych 10 odcinkach było więcej niż w 3 sezonach. No właśnie, naciągane fakty i wszystko przewidywalne, szkoda.

karolinex

Dzisiaj wleciał na Netflixie 5 sezon

BlackLady89

dzieki za przypomnienie! :)

karolinex

Kilka dni temu wleciał dalszy ciąg piątego sezonu, a chyba jest już zamówiony szósty..

AJGOR_2

już obejrzany :D Też czytałam, że będzie 6sty. Nawet się zdziwiłam, bo zakończenie 5 wyglądało jak koniec serii. Ale w sumie fajnie :) Jeszcze kilka odcinków z Luckiem :)

karolinex

Proszę nie spoilerować. My z żoną właśnie zaczęliśmy od początku,
żeby sobie wszystko przypomnieć :) I do piątego jeszcze nie doszliśmy.
Ale fajnie, że kontynuują.

karolinex

można w oczekiwaniu na serie szósta obejrzeć sobie Mirandę :)Tom Ellis jest tam wyjątkowo słodki. No iten urok angielskich seriali ...

kargulowa555

Też już obejrzany :D Zdaje się że właśnie w przerwie midzy którymiś początkowymi sezonami :) Już nie pamiętam dokładnie.

karolinex

to i Rush też pewnie obejrzany? a którą wersję Ellisa wolisz- amerykńską czy angielską?

kargulowa555

Ooooo widzisz, Rush nie oglądałam, ale zamierzałam kiedyś, tylko wtedy coś innego miałam do oglądania i całkiem wyleciało mi z głowy. Dzięki wielkie za przypomnienie :) Za mało widziałam filmów z Elisem, żeby mieć porównanie. Może po Rush się wypowiem :)

karolinex

Jest jeszcze Monday, monday :)

kargulowa555

Rush obejrzany :) Fajny serial, szkoda, że anulowali. Po porównaniu wolę wersję brytyjską. Ten akcent dodaje mu zdecydowanie uroku :D

karolinex

Zgadzam się całkowicie. I nie wyobrażam sobie jak można oglądąc filmy z dubbingiem - tgłos, spossób w jaki aktor mówi to element nierozerwalny z cała resztą . Wyobrażasz sobie , że dubbiguje je go jakiś polski aktor. Padłabym na zawał :)

karolinex

Sorki za byki ale tak mi zwęziło pole wpisywania, ze nie widzę co piszę

kargulowa555

U mnie jest to tamo. Nie widać co się pisze a pole jest wąskie i wydłużone w dół. Też nie qwiem jak można oglądać z dubbingiem. Ja nawet z lektorem nie oglądam, tylko z napisami. Zupełnie inny odbiór jest wtedy każdego jednego filmu. Lektor mówi tak bez emocji zawsze...

karolinex

ja też oglądam z napisami , w ostateczności mogą być nawet angielskie aby tylko nic nie zagłuszało :)

kargulowa555

I tu jasno widac, ze wy kobity nie ogladacie filmów i seriali dla wartości artystycznych czy fabularnych, tylko ze gra ladny aktor i tyle.
I to dobitnie pokazuje, jak plaskie jestescie w standardzie.

karolinex

Netflix potwierdził 6 sezon - finałowy. Już 10 września.
Ostatnio wstawili zwiastun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones