Tom CavanaghIII

Thomas Patrick Cavanagh

8,5
3 794 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tom Cavanagh

We "Flash'u" od początku widać, że zapowiada się na jakiegoś super-złoczyńcę, ale i tak nie sposób
nie polubić jego postaci, chyba właśnie z powodu tego niesamowitego uśmiechu

Sol89

ja go po prostu uwielbiam we Flashu <3 Nie ważne czy dobry czy zły, Doktor Wells jest moją ulubioną postacią <3

Agness_92

Dołączam się! Też go uwielbiam!

Agness_92

Otóż to! Jest moim nr 1!
I ten cudny uśmiech... <3

Sol89

znalazłem na temat Dr. Harrison Wells takową informacje "Dr. Harrison Wells, nicknamed the Reverse-Flash " link pełnej wersji poniżej tylko to może być spoiler :P
http://arrow.wikia.com/wiki/Harrison_Wells
czyli już wiemy kim jest :)

Sol89

Ja to bym powiedziała, że postać Harrisona Wellsa (czy jak kto woli Eobarda Thawna) nadaje niesamowitego charakteru całej produkcji. Historia Flasha i jego arcywroga jest niesamowita - bez dwóch zdań - jest to komiksowy klasyk. Ale jak dla mnie bez postaci kreacji aktorskiej Tom'a, który od początku serii ewidentnie skrywa mroczny sekret, serial byłby mega bajeczką - mocno przerysowany, pastelowy... A tak jak dla mnie bomba :D I chociaż bardzo obawiam się o przyszłość Harrisona Wellsa w drugim sezonie to liczę na świetne zakończenie tego oraz kontynuację w przyszłym sezonie (koniecznie z Tom'em Cavanagh) ♥

mia_grey

Flash jest przerysowany i pastelowy, słodki i dobry. Ale mimo tego, że tak bardzo uwikłany w archetypiczne kanony pozostaje udaną i przyjemną produkcją!

mia_grey

Tom to dla mnie mistrzostwo. Wcześniej widziałem go w Scrubs,i już tam mnie przekonał,we Flashu go nie poznałem ( jednak okulary jako kamuflaż działają). o ile serial i cała ekipa serialowa ( poza snartem ,wellsem,Eddie'm i Caitlin) jest dla mnie słaba i mnie nie przekonuje,to Dr awells mnie kupił samą obecnością.Cała jego historia,sekrety itd jest ciekawsza niż ten serial a sama idei ospby i jej mrocznego odbicia powala

dawid10809

<3 <3 <3

safira1mononoke

lepiej ując się tego nie dało :)

dawid10809

Mi bardzo się podobał mroczny Wells w jego wykonaniu XD

safira1mononoke

mnie podobał się cały ten motyw gdy rozmawiał z Gedeonem ,to było takie...WOW :)

dawid10809

ale Granta chyba też zaliczasz do tych dobrych?? ja uważam że po Wellsie jest drugim znakomitym aktorem we Flashu, jego spsób wyrażania emocji-miodzio. No i oczywiście Wentworth Miller aka Capt Cold :)

bzyczek881126

Zgine za to,ale wg mnie Grant jest żałosny w tej roli. Cały czas strzela jedną z dwóch min : albo zawiedziony albo śmiejący sie. I wygląda przy tym jak dziecko zgubione w supermarkecie. A co do Colda -o tak,on rządzi . Moja ulubiona postać :)

dawid10809

haha.nie zginiesz :) obiecuję...masz prawo do swojego zdania. ja uwielbiam Granta i jego wersję Flasha, dla mnie skradł show, w szczególności przy scenach z ojcem czy w finałowym odc z matką :)

bzyczek881126

Wg mnie , Grant jest pomyłką serialu. W scenach z ojcem i matką grał lepiej niż przeciętnie,ale bez szału a do tego nie ma minimalnego podobieństwa między Barrym serialowym a komiksowym. Finałowy odcinek był świetny ( w sumie ostatnie dwa były niesamowite) . Zmienie ocene , bo serial przyviąga uwage dzięki Wellsowi,coldowi ..no i metaludziom. I jest na czym oko zawiesić - Caitlin,Ronnie...:-)

dawid10809

więc na szczęście dostaniemy Legends of Tomorrow a tam dużooo Colda :)co do Granta się nie zgadzam, ale nie będę przekonywała cię do swoich racji bo to nie ma sensu;p a jak się zapatrujesz na filmowego Flasha??

bzyczek881126

miże cie to pocieszy,ale moja dziewczyna też próbowała mnie przekonać do Granta,i nawet jej sie to nie udało. Wynwgocjowała tylko nie hejtowanie go :) A co do filmowego Flasha - cały czas mam nadzieje że żartują z wyborem aktora a ten kto naprawde go zagra niedługo zostanie ogłoszone. Osobiście widziałbym w tej roli Garretta Hedlunda, Mike'a Vogela albo Ryana Mcpartlina. Ale wybrali oficjalnie kolesia który wygląda jak Conchita wurst :-)

dawid10809

HAHAHAHA no padłam po przeczytaniu ostatniego zdania:)
no jak dziewczyna nie pomogła to ja tym bardziej nie dam rady. ooo Garret jak najbardziej a reszty nie znam...
widzę u Ciebie zdj z TNMN 2, a ten wybór ci się podoba??Casey Jones?? oglądasz może Arrow??

bzyczek881126

Jestem fanem arrow ,i podoba mi sie bardziej niż Flash. Co prawda zachowanie i mądrości Felicity wkurzają mnie bardziej niż słuchanie po raz setny ' włączamy niskie cenyyyyyy' ale to chyba jedyna wada serialu. A wybór podoba mi sie , tylko tq maska jest jakby zbyt masywna ..no i nie wien co będzie dalej ( bo pierwsza częśc nie była zachwycająca)

dawid10809

ja pierwszej części nie dałam rady dokończyć, chyba za bardzo utkwiła mi w pamięci starsza wersja filmu. wszystko mi w tym filmie przeszkadzało, od wyglądu żółwi po Megan Fox itd, ale 2 częśc obejrzę tylko i wyłącznie dla Amella:P
na temat Felicity wolę nie pisać bo ją lubię itd, wątek Olicity tak samo mimo że źle został w tym sezonie poprowadzony, ale doceniam każdy aspekt w serialu i również jestem jego wielką fanką, z niecierpliwością czekam na wyd DVD i muzykę, no i planuję wybrac się na panel CityOfHeroes za rok, czekam tylko aż Amell potwierdzi swoją obecność (na szczęście David Ramsey na pewno będzie;p)

bzyczek881126

ja czekam na obecność Johna Barrowmana ,i jeśli będe mógł tp pojade.Chociaż dla Davida warto tam być,to jeden z moich ulubionych aktorów. A w pierwszej części tmnt nie odpowoadalo mi min wygląd żółwi i to jak przedstawili shreddera. Był słaby i nieporadny bez zbroi

dawid10809

ooo jakby i Barrowman był to spełnienie marzeń :)
Shreeder tak samo mi nie pasował, naprawdę bardzo dużo rzeczy tam nie grało. nigdy mi się nie zdarzyło żeby nie dokończyć filmu ( no może poza Movie 43 ;p ), ale tutaj nie dałam rady...oby 2 cześć była solidna :)

bzyczek881126

Ja oczekuje bardziej Punishera niż TMNT .Po sukcesie serialowego daredevila,i chęci zagrania głównej roli przez Toma Hardy'ego podejmiwane są decyzje dotyczące ew. serialu Punisher

dawid10809

z seriali to ja czekam na Legends i całą resztę od Netflixa, po Daredevilu spodziewam się dalej bardzo dobrych wersji tych seriali. co do Punishera to pewnie jeszcze trochę czasu zajmie...
ciekawe jeszcze jak tam Titans od TNT

bzyczek881126

W każdym razie ,nawet jeśli tytani już powstaną to nie chce tego oglądać - przez powiązanie z arrow i flashem.. Generalnie chodzi o to,że głównym wrogiem tytanów jest Deathstroke a w arrow był taki...łatwy w pokonaniu

dawid10809

ale charyzmę miał... w 3x14 rzeczywiście za łatwo im to poszło ale w sezonie 2 uważam że przyzwoicie wszystko wyszło, ale ja nie mam porównania, bo komiksów z nim akurat nie czytałam

bzyczek881126

charyzme oczywiście. Ale w drugiej serii było niesamowicie -walka Digga,Sary i Olliego pod klubem,moment gdy odbił strzały Olivera, no i chwila gdy wyrżnął kumpli Blooda. Ale w finale..wyglądało to jakby Slade był wyzwaniem dla Queena do chwili gdy stracił oko.

dawid10809

ale tamta sekwencja walki była ekstra, finałowa z sezonu 3 się nie umywa, połączenie teraźniejszości i flashbacków...ahhh
pamiętam to jego wejście w ArrowCave...normalnie ich wszystkich zmiażdżył...
a co do maski to właśnie pamiętam jak ludzie na początku, jeszcze w 1 sezonie narzekali na tą maskę, jak pierwszy raz pojawiła się ale u kumpla Slade'a...więc tutaj akurat jednym się podobała ta z wyspy a innym ta ze Starling, gusta i tyle...
a widziałeś to?? :D
https://www.youtube.com/watch?v=cpeppXHNOCI

bzyczek881126

Chciałbym go mieć jako nauczyciela i choreografa :) mnie rozwala to : http://www.youtube.com/watch?v=sX7Ov8AtXmg
w filmie deadpool powinni dać jakieśspotkanie wilsonów

dawid10809

haha no dobre :) "did you miss me" :D no zobaczymy jak Reynolds sie spisze ...

bzyczek881126

Reynolds od początku dobrze się spisywał,a to żałosne widowisko pod koniec Genezy było wymysłem twórców. Cieszy mnie fakt że Reynolds został w tej roli,to będzie hit:-)

dawid10809

Oby oby, tyle teraz "hitów" filmów przed nami :)

bzyczek881126

I oczekuje na film B V S i Batmana zBenem Affleckie.Prawdopodobnie w filmie ma się pojawić moja ulubiona postać z komiksów ,i mój ulubiony Robin. I czekałem na to ,od kiedy przeczytałem Death in the Family oraz obejrzałem film Under the red hood :)

dawid10809

no ja też na BvS czekam, odliczam dni a tu tyle czasu jeszcze...
Ben wygląda przyzwoicie, liczę że się spisze w roli Batmana :)
a co do Robina, to masz jakiegoś faworyta wśród aktorów, do odegrania tej roli ??

bzyczek881126

To zależy o którym mówimy :)
Do roli Graysona/Nightwinga proponuje Scotta Eastwooda ,Liama Hemswortha ,Adama Gregory
Jako Jason/Red Hood(mój ulubiony)-Thomas Dekker,Jeremy Irvine,Seann Faris
Tim : Logan Lerman,Dylan O'Brien
Serial o Batfamily byłby świetny :)

dawid10809

Scoot Eastwood spoczko, z braci Hemsworthów akurat nie trawię tego Liama :P
no tyle mozliwości w świecie seriali, teraz wszystkie filmy i seriale są popularne właśnie na podstawie komiksów. jak nic
geekowe czasy :D
właśnie oglądam jeszcze raz Arrow, końcowe odcinki sezonu 3, jestem na 3x19 :P

bzyczek881126

ja jescze nie skonczylem 3 serii arrow,ale oglądam bo Malcolm . Jestem na 21 odcinku ,i musze to obejrzyć mimo zaspoilerowania mi wszystkiego przez pewne osobhy :)

dawid10809

hehe no inaczej sie oglada jak juz wszystko wiadomo, chociaz ja spiolery lubię...może cos ci dodam?? i jak ci sie podoba
Al-Sahim??:P

bzyczek881126

Kostium Malcolmowy jest świetny,wygląda epicko pod każdym względem a podczas walki...marzenie :)

dawid10809

ogólnie fajne, mroczniejsze oblicze Olivera no i wymiata jak nic :)

dawid10809

ja czytałam akurat tylko Powrót Mrocznego Rycerza i Człowiek, który się śmieje Eda Brubakera ( świetna kreska )

bzyczek881126

Ja czytałem to co wpadało mi w ręce,bądź te komiksy które było Deathstroke'u i Jasonie.Te komiksy w których Joker ma jakąś kluczową rolę bądź doprowaedza do czegoś są najlepsze,chociaż nie jestem zbytnnim fanem klauna .

dawid10809

no ten o Jokerze który czytałam jest świetny, planuje w przyszłości zagłębić sie bardziej w świat komiksu...

bzyczek881126

ja polecałbym ci takie komiksy :
Batman :Death of the family
Joker last laugh
Killing joke
Devil's Advocate

dawid10809

oo dzięki, zacznę od Death of the Family :)

bzyczek881126

Ten komiks jest taki mroczny i strasznie ryje banie.Do tego 'Deathy in the family'-dotyczy Jasona i jego kariery jako robina,oraz Under the hood-o mścicielu który wchodzi w drogę batmanowi

dawid10809

wytrzymam jakoś , tak myślę...:P

bzyczek881126

Nie wiem jak ,ale musze zamieszkać na nanda parbat.Fajne sąsiedztwo ..i nauczyłbym się czegoś

dawid10809

hahaha noo to działaj !!;)

bzyczek881126

dobra,już 3 sezon Arrow skończony . Pominąwszy motyw z Olliem i Felicity,jest to najlepsze zakończenie.A walka..cóż,ta z 2 sezonu najlepsza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones