Toby Stephens

8,0
7 181 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Toby Stephens

"Oniegin",bardzo piękny ale smutny film oraz klimatyczny horror "Mroki duszy" (w mojej wersji o wiele lepszy tytuł "Mroczne zakątki")...Najlepszy jest jednak w "Jane Eyre" i najpiękniej wygląda:))

renata_p1

To prawda w JANE EYRE jest najlepszy. Cieszę się że zobaczyłaś te filmy. Sama widzisz, że jeśli trochę się postaramy, prześledzimy program telewizyjny to jakoś uda nam się coś znaleźć, niestety nie zawsze jednak. Mam nadzieję, że nie wzięłaś mnie za straszną mądralę, bo chyba tak mógł zabrzmieć mój wpis. Ja już od jesieni staram się być na 'bieżąco" śledzę program, oglądam filmy, kupuję te dostępne. Znam osoby bardziej ode mnie zorientowane, które widziały niemal wszystko co można zobaczyć z Tobym.
Właśnie przypomniało mi się, że "Wielki Gatsby" jest dostępny na Allegro nawet za około 10 zł. POZDRAWIAM i życzę nam wszystkim miłego oglądania...

iwona927

No niestety tak właśnie zabrzmiałaś:)).Ale spoko.Nie jestem aż tak zdesperowana,żeby oglądać absolutnie wszystko (raczej nie obejrzę "Rebelianta",treść niezbyt interesująca a sam boski Toby wygląda,że tak powiem "niewyjściowo").Zakupiłam na Allegro "Wielkiego Gatsby'ego",dzięki za podpowiedź:).Ściągnęłam też "Wieczór trzech króli" oraz "Fotografa Elfów" ale nie ma napisów:(...

renata_p1

....."niewyjściowo"? Możesz to przełożyć na konkret? To znaczy, że nie podoba ci się mundur? Wąsy?

Moim zdaniem w "Rebeliancie" Toby ma niezwykle piękną i szlachetną twarz - gra tutaj człowieka szlachetnego i ta postać reprezentuje sobą jakże nieliczny procent XIX-wiecznych żołnierzy brytyjskich, dla których ludność krajów podbitych nie była "bydłem do wyrżnięcia". Ale ciebie, jak napisałaś, takie tematy nie interesują...

nuzak

Nuzak wyluzuj,każdy ma prawo do własnych opinii,więc uszanuj je.

nuzak

Mnie baaaardzo podobał się Rebeliant, mimo iż nie jestem wielką fanką filmów z/o tej części Azji :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones