Timothée Chalamet

Timothée Hal Chalamet

8,6
72 583 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Timothée Chalamet

... jego fenomen? czym wy sie ludzie zachwycacie? chyba nie wiecie co znaczy prawdziwe aktorstwo. ni to urodziwe ni to grać nie potrafi jakoś wybitnie, ot taki zwykly chlopaczek... tragedia

neela96

Zgadzam się, też nie rozumiem jego fenomenu. Obejrzałem dwa filmy z jego udziałem i zarówno jego aktorstwo słabe jak i same filmy. Niestety dzisiejsze kino schodzi na psy przez poprawność polityczną i jednym z efektów tego są takie "aktorzyny". Dzisiaj aktor nie ma dobrze grać, ale ma grać to co inni chcą. Stawianie go na równi z takimi legendami jak Bogart, Brando, Grant, De Niro, Pacino tylko im uwłaszcza. Niestety wiele osób tego nie rozumie

staluuus_filmweb

to jacyś idioci dopuszczają się takich rzeczy? Ktoś mi tego lumpa do Pacino porównuje? Oj dupa będzie bita. A zachwytów też nie pojmuję. Właśnie dopiero teraz oglądam Diune w tv. Dopiero 15 min, a już mnie bawi. Chyba nie o to chodziło.

neela96

No może nie tragedia, ale też nic specjalnego. Wdziałem go w paru filmach i w każdym mógł go zastąpić inny aktor bez specjalnej szkody dla widza.

neela96

branża musi kręcić kołem fortuny bez przerwy. co jakiś czas wypada na kogoś bez talentu. ostatnio coraz częściej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones