Tim RobbinsI

Timothy Francis Robbins

8,5
28 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Robbins
kokosek19

Nie no Rzeka Tajemnic i oscar za tą rolę, jednak o czymś świadczą, świetny też był w komedii Nic do Stracenia. Faktycznie jednak ostatnie lata są dla niego dość chude.

użytkownik usunięty
johnyss

Moim zdaniem on i Morgan Freeman powinni dostać Oscara, za role w "Skazani na shawshank"

a nawet 10 :)

johnyss

johnyss, myślę, że kokoskowi chodziło o "Skazanych na Shawshank" i postać Andy'ego, a nie o pozostałe role Robbinsa, ale może się mylę. Moim zdaniem w tym filmie każdy bohater zasługuje na uwagę, bo wszyscy mają do opowiedzenia jakąś historię. Ale zgadzam się, że Robbins zagrał swoją rolę rewelacyjnie;)

kokosek19

Nie zapominajmy o Drabinie Jakubowej - moim zdaniem lepsza rola niż w Skazanych :)

_Kuba

Też tak sądzę :)
Dopiero po tym filmie przykuł moją uwagę.

kokosek19

a drabina jakubowa?

kokosek19

nie tylko Skazani ..... rola w Rzece tajemnic zagrał genialnie

kokosek19

Od Skazanych na Shawshank, do Tenacious D hahaha, albo ma dziwne poczucie humoru albo łapie się czego popadnie.

użytkownik usunięty
kokosek19

1. Skazani na Shawshank
2. Rzeka Tajemnic
3. Nic do stracenia
4. Szczęśliwy powrót
5. Życie ukryte w słowach

Reszty filmów albo nie oglądałem albo nie przypadła mi do gustu.

kokosek19

Ja po Shawshank na drugim miejscu uznaję Rzekę Tajemnic w jego dorobku:)

kokosek19

Bzdura. W "Skazanych" nie było właściwie zbyt wiele do zagrania.
W "Rzece tajemnic" natomiast zmiażdżył mnie totalnie - to w ogóle jedna z najlepiej zagranych ról, jakie miałam przyjemność oglądać.
Muszę w końcu zobaczyć "Drabinę jakubową", skoro tak wiele osób poleca.

użytkownik usunięty
kokosek19

Kto to w Twoim awatarze?

elisha cuthbert ;)

użytkownik usunięty
kokosek19

Przzyjemna z twarzy. chociaż wiem, że to fotoszop to i tak przyjemna ;]

użytkownik usunięty
kokosek19

Wczoraj na pulsie czy gdzies tam leciał niejaki "Eryk wiking". Totalny szajs, byłam w szoku jak Go tam zobaczyłam.

kokosek19

Po prostu nie grał w bardziej ciekawszych filmach, jego postacie może niczym nie mogły się wykazać. IMHO uważam że jest mistrzem.

kokosek19

A "PRAWDZIWE OBLICZE CHARLIEGO"?;-)
Goodbye horses!
http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones