Tim CurryI

Timothy James Curry

8,2
8 399 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tim Curry

Widziałem zdjęcia z nim i naprawdę jest żle. Na wózku i twarz całą pokrzywioną
możliwe że udar

Dawid_11

Tak, w 2012 dostał powaznego wylewu i widząc po zdjęciach, ma połowiczny paraliż. Ręka i noga powykręcane, twarz zniekształcona. Coś okropnego :(

Bruce_Lee

Szkoda chłopa :(

ditro_TM

choroba nie wybiera

Dawid_11

Tak, Tim miał udar, prawie 10 lat temu. Jednak nie poddał się, jeździ na wózku, ale to jest piękne, że spotyka się z fanami. Kilka dni temu, na zlocie fanów - w Manchesterze. Nie wiem dokładnie jaka jest Jego aktualna aktywność zawodowa. Zdaje się , śpiewa czasem na kameralnych eventach, być może dubbinguje, słyszałam, że pisze książkę. Ostatnio zagrał chyba w tej kontynuacji "Rocky Horror..". Wiadomo, że choroba mocno Go ograniczyła, ale wciąż jest wspaniały.

MissMercury

ale mimo tego jest wspaniałym aktorem.

Dawid_11

Tak. To prawda. To forum o Timie na Filmweb - jakby zamrożone, nikt nie pisze, nie dyskutuje. Dobrze, że ma fanów na całym świecie, jakoś tak ciepło ma sercu, kiedy widzi się, jak ludzie Go kochają i cieszą się na spotkanie z Nim. Urok, inteligencja i dowcip niewątpliwie ma wciąż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones