Thomas McDonell

Thomas Hunter Campbell McDonell

7,3
3 527 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thomas McDonell

Thomas McDonell przypomina mi właśnie Heatha Ledgera. Wygląd, sposób gry... Do tego role Thomasa w "Prom" i Heatha w "Zakochanej złośnicy" są do siebie bardzo podobne. Thomasowi życzę takiego talentu, jaki posiadał Heath, no i oczywiście wielu lat życia, których nie było dane przeżyć słynnemu "Jokerowi"... :(

megi_cieszyn

A ja właśnie obejrzałam "Prom" i pomyślałam że chłopak mógłby spokojnie w jakimś filmie zagrać brata Johnnego Deppa lub Jego młodszą wersję, po czym wchodzę na niezastąpiony filmweb i patrzę że właśnie tak jest...:)

beatka_jang

Hehe, faktycznie! Wcześniej nie zauważyłam, że gra młodszego Deppa, ale jak najbardziej się do tego nadaje :) I jaki prestiż! ;)

megi_cieszyn

Dokladnie, sobowtor deppa :D

megi_cieszyn

mi przypomina Deppa w Don Juan De Marco ;)

megi_cieszyn

O tym samym pomyślałam jak oglądałam ten film, chociaż "Zakochana Złośnica" był lepszym dziełem. Muszę przyznać, że "Prom" obejrzałam tylko dla niego! :p Taka młoda i świeża mieszanka Heatha i Deppa :D Muszę mu życzyć powodzenia, bo chciała bym go jeszcze zobaczyć w niejednym filmie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones