Theo James

Theodore Peter James Kenneth Taptiklis

8,1
16 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Theo James

Ja nie wiem, co mnie tak urzekło w jego osobie, ale w ciągu dwóch dni widziałam Niezgodną pięć razy i to
tylko ze względu na Theo. Ostatnio byłam do tego zdolna, gdy na ekrany weszła pierwsza część zmierzchu
i to nie dlatego, że jak wszyscy wokół podniecali się Robertem, tylko ze względu na film. Wciąż uważam, że
jest to najlepsza część. Wracając jednak do Theo jestem mega pozytywnie zaskoczona. Aktor znany mi z
serialu Golden Boy, gdzie w pierwszym odcinku nie byłam zadowolona z jego gry aktorskiej, rozkręcał się
z każdym nowym epizodem, że pod koniec żałowałam iż na trzynastu odcinkach się skończyło. Jakieś
cztery miesiące temu zostałam zaintrygowana opowieścią o Underworld, więc postanowiłam obejrzeć
wszystkie części. Gdy ujrzałam Theo w ostatniej, wiedziałam, że będę zachwycona. Wtedy już byłam
całkowicie do niego przekonana, ale po roli w Divergent moja opinia o nim jest jeszcze lepsza, choć nie
wiem czy to jeszcze możliwe. W każdym bądź razie aktor jak najbardziej godny poświęcenia uwagi i z
niecierpliwością czekam na jego rozwój kariery.

patt_filmweb

Wiem co czujesz oglądają Niezgodną :D Fakt faktem... nie oglądałam jej 5 razy, ale 3 razy w 2 dni ;D Nie oglądam jej ze względu na Theo, ale ze względu na film, który naprawdę jest rewelacyjny. Powiesz może, gdzie oglądasz? Ja oglądam na cda, ale jakość jest... daleka od HD ;)

dymondym

A myślałam, że ja mam problem ;)
Oglądałam 4 razy w ciągu 2 dni.

AgathaEva

:D czyli wszystko ze mną w porządku, 2 razy w ciągu 1 dnia:P

poally

ja mam ciągle ,,kaca,, filmowego i chyba tylko dzięki Theo. tak urzekła mnie jego osoba w tym filmie, że jak były te początkowe sceny z nim i z Triss to szalałam z radości, że będą razem (widać to było po ich zachowaniu i wgl) nwet nie potrafię opisać tego jak się cieszyłam z Niezgodnej i tego, że akurat on zagrała tą role xD

Pandzia_23

Żenada drogie Panie;) Podniecacie się filmem bo gra w nim jakiś przystojny aktor??:) No chyba, że macie po 15 lat to rozumiem:)

romanewas

to już nie można być młodym duchem? ;)

_j_w_

Dołączam się do Pań;)
Dopiero kilka dni temu obejrzałam i wpadłam w wir oglądania serii Niezgodna ;) A teraz zabieram się do czytania by mieć dodatkowe spojrzenie i jeszcze "pobyć" z bohaterami.;)

patt_filmweb

Theo zobaczyłam po raz pierwszy w Underworld: Przebudzenie i szczerze powiedziawszy zrobił na mnie wrażenie, ale nie abym jakość szczególnie się nim zainteresowała. Dopiero kiedy dowiedziałam się o tym, że będzie grał Czwórkę zaczęłam się zagłębiać bardziej w jego karierę aktorską. Trafiłam na film Poznasz przystojnego bruneta, ale nie podobał mi się ten film i na A Passionate Woman (czy jakoś tak dokładnie nie pamiętam). Dopiero Golden Boy okazał się bardzo ciekawy :D
To tym serialu stwierdziłam, że wybrali idealnego kandydata na Cztery :D Pasowało mi nawet, że jest starszy niż w książce (Czwórka ma w trylogii 18 lat, a Tris 16), moim zdaniem wyglądało to znacznie lepiej niż jakby wzięli jakiegoś młodziaka. Film oglądałam chyba jakieś 4 razy od kiedy znalazłam go na cda :D Teraz mam już ściągnięty na kompie :D Jakościowo jest wiele do życzenia zwłaszcza, że jakaś łysa pała zasłania tym łbem kawałek ekranu w czasie dobrej akcji xD

patt_filmweb

Fajnie grał też w Bedlam. Niestety tylko pierwszy sezon jest z nim i tylko 6 odcinków :( Ale całkiem nieżle się tam prezentował i w sumie po tej roli polubiłam go.

W Golden Boy na początku strasznie mnie irytował, bo też taka była jego postać, a on jakoś mi nie ułatwiał zadania. Gdzieś w połowie, chyba to był 4 odcinek i pamiętna scena jedzenia mlecznej kanapki w bokserkach po pijaku xD , zmieniał się wraz z Clarkiem i pod koniec naprawdę żałowałam, że nie ma więcej odcinków.

Jako Cztery.. hmm no nie wiem, w sumie pasuje idealnie, choć nie powala jakoś szczególnie urodą. Fajne jest to, że mimiką twarzy potrafi wyrazić bardzo wiele emocji, a kiedy ściągnie brwi i spojrzy spod byka, to naprawdę zaczynam się bać :) No dobra, przyznaję, nie wyobrażam sobie innego Cztery niż Theo James :P

Bardzo jestem ciekawa jego kolejnych ról, bo w tym momencie wiele drzwi się dla niego otworzyło, więc warto zwrócić na niego uwagę. Macie jakieś filmy/seriale z nim, które polecacie?

PS/ Wyjaśnijcie mi, dlaczego Theo nie mógł ściągnąć koszulki podczas kręcenia Niezgodnej? Oglądałam jakiś jego wywiad i zrozumiałam z tego mniej więcej tyle, że się wstydził. Wiem, że źle zrozumiałam, ale może ktoś wie dlaczego scena, gdzie pokazuje swój tatuaż na plecach, była tak trudna dla niego do nakręcenia?

patt_filmweb

A mnie strasznie irytuje jego modelowa twarz, i te dziwne usta...wlasnie nie pasowal mi do tej roli. za bardzo przypomina kena. noale tofilm dla nastolatkow

dzikudzina

Dziwne usta? takie miał Tobias w książce więc...
Moim zdaniem idealny do tej roli!
Mega przystojny i to jego spojrzenie!

Polly_1996

a skad mozesz wiedziec jakie ma usta postac z ksiązki..? wszystko zalezy od wyobrazni czytającego.

dzikudzina

Były opisane...

Polly_1996

no i? kazdy na swoj sposob ów opis sobie wyobraza

dzikudzina

On za cholerę nie przypomina Tobiasa z książki. Cztery miał 18 lat, a on wygląda co najmniej na 25. I Cztery mimo swojego umięśnienia był raczej drobnej postury, mimo iż Tris w każdy możliwy sposób idealizowała jego wygląd. A ten to ma ciało Adonisa. Bądź co bądź jego osoba bardzo mi się podoba, ale kompletnie nie pasował do roli mojego ulubionego transfera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones