The Strokes

powrót do forum osoby The Strokes

jestem pierwsza! az trudno uwierzyć. naprawdę nikt z Filmweb nie lubi The Strokes? Dla mnie to jeden z najlepszch zespołów świata!Polecam wszystkim.

Hannah

na pewno nie jesteś sama, kocham ten zespół i mimo że od dawna juz nastolatka nie jestem to szaleję za nimi:)pozdrawiam serdecznie

Layla_5

ja też ich kocham!!!!!!!!a w szczególności Juliana :):)

Hannah

Ja bardzo lubię, bo reprezentują taki styl muzyczny, jaki mi odpowiada.
You only live once! ... ^___^

Hannah

Bardzo lubię Strokesów. To zdecydowanie jeden z moich ulubionych zespołów. Chociaż ostatnia płyta miejscami przynudza...;)

Hannah

Uwielbiam The Strokes:D:D: są całym moim życiem:P wszystkie ich 3 płyty są świetne!

kropkaa2

Mi również zdarzyło się ich słuchać,no i musze przyznać że chłopaki potrafią grać,mam nadzieję,że bedą utrzymywać dobry poziom przez dłuższy czas,no i że troche jeszcze pograją bo coś mi sie o uszy obiło że Julian rozmysla o czyms na boku

tomkow2

Również uwielbiam The Strokes, świetne indie-rockowe brzmienia, a to wszystko dopełnia niesamowity glos Juliana :) I czego tu więcej chcieć?

Tak, to prawda, że Julian w ostatnim czasie odbił na bok. Mam nadzieje, że tylko chwilowo...
http://pl.youtube.com/watch?v=GPZ5fnYFI4Q

aarrivederci

Kocham! Podobno niedługo ma wyjść ich nowa płyta;)

Hannah

ja uwielbiam ich !! Juicebox, Heart in a cage !!

Invincible_

Juicebox i Heart in a Cage pochodzą akurat z ich najgorszej płyty. Ale trzeba przyznać, że Room On Fire i Angles (najnowsza) to rzeczywiście najwyższy poziom.

Mr_Grieves

The Strokes powrócili ! Co prawda 'Angles' zostalo wydane w marcu to na forum coś pusto. Słuszałam wiele opiniii, ale dla mnie ta płyta jest naprawde dobra, chwytliwe teksty Juliana i to gitarowe brzmienie !

zuuuu

A za miesiąc "Comedown Machine" a tu nadal pusto ;p Mam nadzieje, że będzie równie dobra jak "Angles".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones