The Clash

6,0
4 oceny występów osoby
powrót do forum osoby The Clash

Dla mnie najlepszy zespól punkowy.

Kryychaa

Bo to chyba jedyny typowo punkowy zespół który potrafił grać:)

Kryychaa

bez wątpienia to prawdziwy punk!dla mnie The Clash jest tez najlepsza punkowowa kapela

Corleone_

Obok Clash postawiłbym jeszcze Sham 69 i nieco zapomniany już Blitz.

Kryychaa

Owszem. No i jeszcze do tych najlepszych dołączyć Sex Pistols, Ramones i Misfits

ZiziPGN

No i Dezerter z polskich

HEMI_Mopar

jeszcze damned są dobrzy ale The Clash to mistrzostwo punkrocka

Kryychaa

czy ja wiem czy aż taki punkowy ..... w sumie to clashów nie da się zklasifikować bo mieli bardzo dużo elementów reggae rockabilly czasem nawet rapu mieli bardzo rozbudowaną strukturę utworów używali wiele instrumentów jako punku napewno nie nazwalabym plyty sandinista tak naprawde to jedynie ich pierwsza plyta byla typowo punkowa nie liczac utworu white man in hammersmith palais .... ale ideologię mieli zdecydowanie punkową jeden z moich ulubionych zespołów trochę szkoda że joe wyrzucił toppera bo według mnie to jeden z najlepszych perkusistów

Roxana97

a według mnie Strummer to jeden z lepszych wokalistów, niemniej jednak Topper był świetny (szczególnie w nagrywaniu Rock The Casbah). Ale co do Punku zgadzam się że tylko The Clash z '77 była typowo punkowa no i może Safe European Home, English Civil War oraz Tommy Gun z Give 'Em Enough Rope potem punk się skończył

HEMI_Mopar

Zgadzam się z autorem ;)

BigDadddy

Rock The Casbah to bardzo pozytywna piosenka, jedna z moich ulubionych.

Kryychaa

Pytanie do fanów the Clash. Dlaczego na okładce płyty ,,The Clash'' jest 3 członków zespołu a nie 4 ?

theGodfather8

Bo wywalili pierwszego perkusiste po nagraniu płytki.

Kryychaa

Dzięki za info.

Kryychaa

Zgadzam się. Jestem wielkim fanem The Clash - ten zespół bardzo dużo znaczył w mojej edukacji muzycznej.
Napisałem też o nich na moim blogu, zapraszam: http://szczypta-kultury.blogspot.com/2013/11/by-
sobie-genialny-zespo-kilka-sow.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones