The Chemical Brothers

7,2
9 ocen muzyki
powrót do forum osoby The Chemical Brothers

Powód: "nie dodajemy koncertów"... -_-
Ale to jednak leci w kinie! Ludzie płacą 30 dychy za wejście do kina, to nie jest zwykłe
nagranie z koncertu!!!


d-_-b
HORSE POWER!!
d-_-b

maciekges

To idiotyczne, na filmwebie podana jest wiadomość na temat "Don't Think", Total film i inne magazyny zajmujące się branżą okołofilmową oceniają na podstawie wyznaczonych kryteriów owy obraz, a oni dalej mają wątpliwości czy mogą go przyjąć do bazy, bo jest koncertem. Może inna kontrybucja pozwoli, dodawałem już tu kiedyś dwa koncerty i je przyjęto. Nie wiem jednak jak filmweb ma być drugą co do wielkości bazą, skoro zamiast ułatwiać dostęp do niej i współtworzenie, utrudnia go.

maciekges

A tego jak nie było tak dalej nie ma... dalej, bo chcę już wystawić odpowiednią notę temu dziełu... :>

Uważam, że jeśli dodali opcję oceniania gier wideo to na jaką cholerę zabraniają dodania takiego widowiska jakim było "Don't think"? Poza tym sami widzieliście te wstawki jak dziewczyna chodzi po terenie festiwalu i widzi te klauny na drzewach itd. - wszystko to razem tworzy coś więcej niż tylko zwykłe nagranie z koncertu!

maciekges

Miałem kiedyś "przyjemność" korespondować na podobny temat z redaktorem naczelnym i przypominało to walenie głową w mur, więc lepiej dać sobie spokój bo odnoszę wrażenie że Filmweb jest prywatnym folwarkiem kilku osób, których ego nie lubi jak się je poucza za to bardzo lubi pieniążki za reklamy od sponsorów. Więc jeśli czegoś nie chcą zamieszczać tzn zazwyczaj że nie mają w tym interesu.

maciekges

masakra, coś niesamowitego !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones