Thandiwe Newton

Melanie Thandiwe Newton

7,5
14 676 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Thandiwe Newton

nie wiem czy ktoś zauważył ale ona jest uderzająco podobna do kingi rusin. co prawda newton jest
dużo ładniejsza ale jakieś podobieństwo tam jest. podobno każdy na świecie ma swojego bliźniaka
:)

igrzyska_smierci

Tak, chociaż u KR to pewno efekt operacji, bo zadziwiające jest to, że lepiej wygląda teraz niż jak miala 25+ lat. Niestety za KR nie przepadam, wiec jakoś tak mnie drażniła ta aktorka w MI2.

igrzyska_smierci

A ja się właśnie zastanawiałem do kogo jest podobna :)
Bo także do mojej byłej :) ale ona też jest trochę podobna do Kingi Rusin :)
A Kinga uwielbiam! I pewnie m.in.dlatego "zakochałem się" w Thandie ;)
Aha i nie powiedziałbym, że Thandie jest dużo ładniejsza od Kingi, jest po prostu-mimo podobieństwa-trochę inna
Pozdrawiam :)

przemofan

Zakochałeś się w tej aktorce, bo jest podobna to twojej byłej? Gdzie tu logika?

Apage

W tym że mają podobny typ urody? Chyba proste i logiczne... Poza tym w miłości czy zakochiwaniu się nie zawsze jest logika ;)

przemofan

To dlaczego Twoja była dziewczyna jest "byłą dziewczyną", skoro teraz nawet w aktorach szukasz teraz jej fizjonomii?

Apage

Nie wiem... A może wiem tylko obawiam się odpowiedzi? A może tak po prostu. Niczego nie szukam tylko widzę podobieństwo. Nie ważne do kogo, bo czasami ktoś w filmie przypomina nam po prostu znajomą osobę... A mężczyźni zwłaszcza w przypadku kobiet są na to wyczuleni... Po prostu zauważamy czasami podobieństwa w typie urody który nam się podoba... Bo można sobie zadać pytanie : dlaczego podobają się nam właśnie te osoby?

igrzyska_smierci

ona jest podobna ale do zoe saldana,jak siostry

igrzyska_smierci

Oj jest jest. Bez sympatii do którejkolwiek, ale podobieństwo spore.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones