Teri Hatcher

Teri Lynn Hatcher

7,6
3 762 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teri Hatcher

Ostatnio Teri umieściła na swoim facebooku zdjęcia bez makijażu. Mają one byc dowodem, że nie stosuje botoksu.
http://img824.imageshack.us/f/ebf2c419000c51bd4c647e4.jpg/

Co myślicie o tych zdjęciach?
Ja uważam, że wygląda bardzo dobrze. Jednak mało która gwiazda odważyła by sie wstawić takie fotki. Ma dystans :)

paula_kaprys

no popieram a wyszla nawet nie glupio

paula_kaprys

ja widzę makijaż :)

użytkownik usunięty
Vanillia

fajnie wygląda :) babka ma jaja :P

użytkownik usunięty

ale o co chodzi z jej czołem, takie żyły ma straszne

użytkownik usunięty

jak "spieła " czoło to jej wyszły :P
może ma tak od urodzenia

Vanillia

Oczywiscie ze ma na tych fotach makijaz !!
Widac to szczegolnie po oczach

paula_kaprys

po pierwsze, ma makijaz i to spory - pomalowane oczy i brwi, po drugie Teri byla piekna kobieta ale z czasem zaczela wygladac fatalnie i sztucznie i widac golym okiem, ze majstrowala przy twarzy (niepotrzebnie zrobila nos bo i tak miala zgrabny, kiedys widzialam zdjecie; a przez botox czy Bog wie co zaczela przypominac Jacksona,.

Melody86

brwi raczej nie ma pomalowanych; ma ciemne wlosy, dlatego tak wygladaja, ale rzesy chyba ma choc to moze byc od wody, nie widze podkladu, wiec nie ma sporego makijazu, jak juz. ;/

AjEmKoli

w Ameryce zagęszczone rzęsy, wybielone zęby i przyciemnione brwi to nie makijaż, ani operacja plastyczna - po prostu coś co jest na porządku dziennym ;) Moim zdaniem Terri wygląda bardzo dobrze jak na swój wiek ;)

Melody86

może ma hennę na rzęsach i brwiach.
a żyły jej wychodzą bo się starzeje, nos może i zrobiła.
Ale po co się tym przejmować przecież każdy im bliżej ziemi tym bardziej deformuje się twarz.

użytkownik usunięty
paula_kaprys

A dla mnie to glupie, bo po co sie przejmuje opinia innych ludzi? denerwuja mnie ludzie ktorzy za bardzo sie wszystkim przejmuja i robia wszystko by udowodnic swoja racje. Oczywiscie chodzi mi o takie durne blahostki jak wlasnie plotki o uzywanie botoksu czy cos w tym stylu

paula_kaprys

Coz fakt po co przejmuje sie innymi. Ale wedlug mnie jest jedna z najlepszych aktorek, nie tylko pod wzgledem gry aktorskiej ale rowniez pod wzgledem mentalnosci, zero sztucznosci, jest soba, nie skandaliczna, swietna otwarta babka =) za ta ja kocham i darze szacunkiem, wiekszosc aktorek nie dorasta jej do piet. i sadze ze jak na swoj wiek wyglada przepieknie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones