Teri Hatcher

Teri Lynn Hatcher

7,6
3 762 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Teri Hatcher

To byla piekna scena.sussan w olsniewajacej sukni slubnej swojej matki,.....zdezorietowany i wsciekly mike.....i do tego niczego niespodziewajaca sie matka!!Wyznanie sussy i wyjscie mike'a z domu!Sussan nie myslac o niczym jak tylko o swoim najwiekszym bledzie w zyciu wybiega za mezczyzna ciagle ubrana w biala suknie z welonem)zalana lzami staje przed samochodem mike'a zaslaniajac swoim cialem drog ucieczki ukochanego!Mowi:"mike kocham cie!!"a ten odjezdza!Dziewczyna pada na kolana i placze!! Czulam jakbym byla na jej miejscu!!Najbardziej wzruszajaca scena z dotychczasowych odcinkow!!!

karolina_lodz

Taka mała podpowiedź - następnym razem w tytule umieszczaj wyraz "spoiler", co oznacza, ze zamierzasz zdradzac sytuacje, ktore beda mialy miejsce w jakims filmie a nastpenie w tresci opisuj wydarzenia. Nic przyjemnego czytac o tym, co wydarzy sie w odcinku, ktorego sie jeszcze nie ogladalo.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Dawid20

a w którym to było odcinku i w której serii?

seria 2 odcinek 6. Jakbym tego nie oglądała, to bym Cię chyba zadźgała za tego posta. I rzeczywiście - świetna scena. Mi też łezka poleciała, chociaż nie znoszę ryczeć. To samo przy śmierci Rexa.

idasiek

Ja dzisiaj sobie to ponownie oglądnęłam i oczywiście obowiązkowo sie poryczałam. Ten tekst "Mike... I Love You" i on kiwa głową, jezu.... ;(

PS: Jest malutki spoilerek u mnie xd

użytkownik usunięty
candyyy

Ten odcinek Teri wytypowała do Emmy 2006. Jak pewnie pamiętacie, żadna z gwiazd pierwszego planu tego serialu nie dostała nawet nominacji. To był dopiero szok!

Zasłużyła na to :) To świetna aktorka i osobowość. Kiedy oglądam wywiady z nią, to mam ochotę ją uściskać normalnie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones